Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Żagle 2023 dla najmłodszych

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Żagle 2023 dla najmłodszych
   strefa dziecieca (1).jpg
   strefa dziecieca (2).jpg
   strefa dziecieca (3).jpg

   Specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy przy Placu Adama Mickiewicza przygotowana zostanie strefa dziecięca z wyjątkowymi atrakcjami.

   Będzie to miejsce w którym dzieciaki spędza czas na fantastycznej i beztroskiej zabawie. Obejrzą tutaj przygotowane specjalnie dla nich występy oraz koncerty. Wezmą udział w atrakcyjnych animacjach i ciekawych konkursach. Będą mogły także puścić wodze fantazji podczas kreatywnych warsztatów.

   Na terenie strefy będzie można również obejrzeć wystawę „Moda w paski” oraz zapoznać się z działalnością i propozycjami ciekawych zajęć dla młodzieży prowadzonych m. in. przez Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji czy Dom Kultury Klub Skolwin.

   Strefa będzie otwarta w piątek w godzinach 16-20, w sobotę od 12 do 20, a w niedzielę od 12 do 19.

   Zobacz więcej:

   Żagle 2023 – Od środy można odbierać przepustki wjazdowe - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Żagle 2023 coraz bliżej! - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Żagle 2023 – Pierwsze takie Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin... - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!