Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Żagle 2023 – Pierwsze takie Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Żagle 2023 – Pierwsze takie Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina

   W trakcie Żagli po raz pierwszy zostaną rozegrane Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina. Udział w zawodach mogą wziąć jachty o długości nie przekraczającej 15 m. Listy startowe są jeszcze otwarte.

   Tak duża impreza jak Żagle, nie mogłaby odbyć się bez zdrowej, sportowej rywalizacji. A tę będziemy mogli podziwiać w sobotę, 19 sierpnia podczas pierwszych Regat o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina. Zachęcamy armatorów jachtów do przyłączania się do bezpłatnych Regat. Zawody zostaną rozegrane na Jeziorze Dąbskim.

   Do rywalizacji zapraszamy jachty o długości nie przekraczającej 15 metrów, zdolne do żeglugi na akwenie regat. Regaty zostaną rozegrane w następujących klasach:

   OPEN I

   OPEN II

   OPEN III.

   Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina będą jednodniowymi zawodami. Po zakończeniu wyścigów przypłyną na Wały Chrobrego. W niedzielę będziemy mogli zobaczyć uroczystą paradę uczestników Regat.

   Udział w regatach jest bezpłatny, jednak warunkiem uczestnictwa jest uzupełnienie i poprawne wysłanie formularza aplikacyjnego na stronie www.przyjaznyportszczecin.pl (wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją warunków REGULAMINU UDZIAŁU W REGATACH I POSTOJU).

   Więcej informacji znajdziemy na stronie www.zagle.szczecin.eu. By być na bieżąco warto także śledzić wydarzenie na Facebook’u Regaty o Puchar Prezydenta Miasta oraz Żagle 2023 – Żeglarski Szczecin Zaprasza!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!