Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Żagle 2022 bez mostu pontonowego

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Żagle 2022 bez mostu pontonowego

   W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz turystów, którzy już teraz przyjeżdżają do Szczecina na zbliżające się Żagle 2022 miejski sztab kryzysowy podjął decyzję o rezygnacji z budowy mostu pontonowego. Miał on powstać na czas trwania wydarzenia i połączyć szczecińskie bulwary.

   - Zdajemy sobie sprawę z tego, że most ułatwiłby poruszanie się wszystkich podczas żeglarskiego święta, ale jednocześnie stwarzałby ryzyko gromadzenia się większej liczby śniętych ryb ju jego podstaw - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Ważne jest to, że brak mostu znacząco ograniczy możliwość kontaktu gości wydarzenia z wodami skażonej Odry. Powtarzamy jednak, że bezpieczeństwo ludzi jest jednak dla nas najważniejsze i właśnie ono jest dla nas priorytetem.

   W tym trudnym dla naszej rzeki czasie, zapewniamy pełny dostęp do akwenu dla służb, które obecnie realizują swoje działania niemal 24 godziny na dobę.

    Zobacz też: Żagle 2022: Zmiany w organizacji ruchu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!