Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Wakacyjna przebieżka w towarzystwie żagli, czyli Bieg pod Żaglami

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Wakacyjna przebieżka w towarzystwie żagli, czyli Bieg pod Żaglami
   2208 Bieg pod Żaglami (organizator) 062 [2048].jpg
   2208 Bieg pod Żaglami (organizator) 067 [2048].jpg
   2208 Bieg pod Żaglami (organizator) 265 [2048].jpg
   bieg mapka.jpg

   19 sierpnia nad Odrą będziemy mogli spotkać nie tylko piękne jednostki, ale także biegaczy, którzy wezmą udział w trzeciej edycji Biegu pod Żaglami.

   Nadodrzańskie bulwary są idealnym miejscem nie tylko do zacumowania. To także świetne trasy biegowe, którymi od kilku lat przemierzą szczecińscy biegacze. Wakacyjne edycje Biegowego Bulwarovego już na dobre wpisały się w letni krajobraz. Szczeciński Bieg pod Żaglami to połączenie dobrze znanych i lubianych biegów nad Odrą z największym żeglarskim świętem.

   W trakcie Żagli zawodnicy będą mieli do pokonania 5 km trasę wśród pięknych żaglowców. Zawodnicy wystartują z Nabrzeża Pasażerskiego i wzdłuż ulica Jana z Kolna przebiegną w kierunku mostu pontonowego, którym przeprawią się na drugą stronę rzeki.  Na najmłodszych biegaczy będzie czekał nasz Kot Umbriaga, który kiedyś żeglował, a dzisiaj biega z najmłodszymi promując zdrowy i aktywny tryb życia. Wszyscy biegacze będą mogli ugasić swoje pragnienie dzięki kranówce od ZWiK-u, która jak zawsze będzie razem z nami w trakcie wydarzenia.

   Bieg pod Żaglami odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia. Startujemy o godz. 9.00 na Nabrzeżu Pasażerskim w okolicach Dworca Morskiego. Na godzinę 10.00 zaplanowano bieg dla dzieci.

   Po odbiór pakietów zapraszamy w piątek do biura wystawców przy namiocie Visit Szczecin u podnóża Wałów Chrobrego, w godzinach 13:00 - 18:00.

   Zobacz więcej:

   ZWiK na Żaglach 2023. Przygotowania trwają - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Żagle 2023 - Przypominamy o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji... - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!