Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Wracamy na Gontynkę – konkurs trwa

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Wracamy na Gontynkę – konkurs trwa

   Kilkanaście voucherów znalazło już swoich właścicieli. Jednak nic straconego. Wciąż czekamy na Wasze stare zdjęcia z Gontynki, dzięki którym możecie zdobyć wejściówkę uprawniającą do wstępu na Fabrykę Wody.

   Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie

   Zadanie jest banalnie proste. Jeśli posiadacie stare zdjęcia z Gontynki, wystarczy że je nam przyniesiecie. Każde zdjęcie zostanie przez nas zeskanowane i ma szansę trafić do wirtualnego albumu oraz na wystawę w Fabryce Wody. Zdjęcia można dostarczyć do dnia otwarcia kompleksu Fabryka Wody do siedziby spółki Fabryka Wody Sp. z .o.o.

   Nagroda

   Każdy Uczestnik Konkursu w zamian za dostarczone zdjęcie, otrzyma Voucher uprawniający do wstępu na strefę basenu rekreacyjnego Fabryki Wody. Voucher będzie można wykorzystać do 3 miesięcy po otwarciu kompleksu. Nie czekajcie zatem dłużej i sprawdźcie stare albumy. Możecie dołączyć do grona osób, które jako pierwsze skorzystają z atrakcji Fabryki Wody!

    

   Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie.

   Facebook

   YouTube

   Więcej informacji na https://fabrykawody.eu/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!