Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Szczecin Love 2022: znamy pierwszych laureatów!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Szczecin Love 2022: znamy pierwszych laureatów!

   Majestatyczne miasto wyłaniające się zza mgły, Wały Chrobrego od strony wody oraz Teatr Letni zatopiony w zieleni. Właśnie takie kadry zdobyły uznanie jury w I etapie tegorocznej odsłony konkursu fotograficznego Szczecin Love.

   Kto zrobił najlepsze zdjęcia w I etapie?

   W kategorii „Zielony Szczecin” wygrał pan Mariusz, który sfotografował wyremontowany Teatr Letni na tle zieleni Parku Kasprowicza. Zachwycający kadr Szczecina wyłaniającego się zza gęstej mgły przyczynił się do zwycięstwa Pana Adriana w kategorii „Z lotu ptaka”. Z kolei Pan Valerii to autor zdjęcia przedstawiającego gmach Muzeum Narodowego ujęty od strony Odry, które okazało się najlepsze w kategorii „Floating Garden.”

   Fot. Adrian (kategoria Z lotu ptaka)

   Fot. Valerii (kategoria Floating Garden)

   Fot. Mariusz (kategoria Zielony Szczecin)

   Jednak to nie koniec emocji związanych z konkursem! Zabawa nadal trwa i w dalszym ciągu czekamy na wyjątkowe kadry ukazujące piękno stolicy Pomorza Zachodniego.

   Jak wziąć udział w konkursie?

   Podobnie jak w ubiegłym roku, również i tym razem uczestnicy muszą wykonać prace, które będą pasować do jednej z trzech kategorii:  „Zielony Szczecin”, „Z lotu ptaka” oraz „Floating Garden”. Aby fotografia wzięła udział w konkursie, należy przesłać ją za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej konkursu www.szczecin.love. Co ważne, na każdym etapie rywalizacji, uczestnicy mogą przesłać kilka różnych ujęć, jednak muszą pamiętać, że nagrodzonym można zostać tylko jeden raz.

   To warto wiedzieć

   Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostaną trzy osoby, których prace zostaną wybrane przez komisję konkursową. W jej skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz Żeglugi Szczecińskiej Turystyki Wydarzenia.

   Dodatkowo, w każdym z etapów trwania konkursu, zostanie wyłonionych również trzech uczestników, których fotografie na danym etapie zostaną najwyżej ocenione przez jury. Otrzymają oni nagrody dodatkowe, czyli wysokiej jakości akcesoria fotograficzne.

   Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego Szczecin Love, podobnie jak poprzednie została podzielona na trzy etapy. Ostatni z nich dobiegnie końca 20 września br. Ogłoszenie laureatów w konkursie głównym nastąpi kilka dni później.

   Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin, informacje kto może wziąć w nim udział oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie internetowej konkursu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!