Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Rowerem z Grecji do Polski na 6 sposobów

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Rowerem z Grecji do Polski na 6 sposobów

   Zapraszam na spotkanie z Ewą Winnik i Krzysztofem Kajewskim: "Rowerem - z Grecji do Polski na 6 sposobów" w ramach Pokazów Slajdów z Wypraw Rowerowych.

   Kiedy?

   Wtorek, 5 grudnia, 18:30
   Wstęp wolny

   Gdzie?

   Browar Stara Komenda
   Szczecin, plac Batorego 3

   W tym roku razem z Krzychem, z którym razem pracujemy i często podróżujemy w różnoraki sposób, ale najczęściej rowerem, wybraliśmy się samolotem na Grecką wyspę Zakynthos, tam spędziliśmy trzy dni i dalej promem ruszyliśmy na półwysep Peloponez, gdzie dalej podróżowaliśmy przez Grecję, Bułgarię, Rumunię, Węgry, Słowację i Polskę

   Cała nasza podróż trwała 48 dni

   W tych 48 dniach 7 dni musieliśmy ze względów zdrowotnych spędzić w Atenach. Przejechaliśmy plus minus 2850 km rowerem, raz autostopem, promami, parę razy autobusem i pociągiem.

   Zwiedziliśmy piękny kawałek świata, wykorzystując każdy dzień… najlepiej jak mogliśmy.

   W miarę możliwości spaliśmy pod namiotami oraz w hotelikach itp, gdy była tylko możliwość korzystaliśmy z uroków morza i lokalnych atrakcji.

   Krzychu spełniał swoje historyczne marzenia a ja zakochałam się w greckim wybrzeżu i rumuńskich krajobrazach. Ludzie codziennie napotkani… bajka! - Ewa Winnik i Krzysztof Kajewski"

   Zapraszamy serdecznie!

   Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/644608381155803/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!