Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Przed nam Dni Samorządu 2024

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Przed nam Dni Samorządu 2024

   Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

   - Staramy się zgłębiać tematy na czasie, pokazywać młodym ludziom szanse i zagrożenia współczesnego świata. Warto z nami być i warto rozmawiać - mówi Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

   Dni Samorządu mają dostarczyć wiedzy i narzędzi, które pomogą osobom młodym pełnić swoje role jako liderów i reprezentantów społeczności. Jest to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy między samorządami.

   W programie wydarzenia zaplanowano debatę oksfordzką o komunikacji międzyludzkiej, wystąpienie Macieja Kaweckiego o sztucznej  inteligencji (prawnik, dziennikarz i popularyzator nauki), dyskusję ekspercką dot. szkolnictwa wyższego oraz dni otwarte dla studentów zainteresowanych edukacją w szkołach doktorskich.

   Główna część Dni Samorządu 2024 odbędzie się 27 maja br. (poniedziałek) w sali sesyjnej Urzędu Miasta oraz w Domu Skandynawskim. Dzień wcześniej, tj. 26 maja br. (niedziela) odbędzie się wydarzenie towarzyszące organizowane przez Porozumienie Samorządów Zawodowych, czyli Piknik i Bieg Zaufania przy Pomniku Czynu Polaków.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!