Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Ferie na łyżwach. Codziennie odjazdowe atrakcje!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Ferie na łyżwach. Codziennie odjazdowe atrakcje!

   Warsztaty z nauki jazdy na łyżwach, animacje i ciepłe napoje dla pierwszych gości – tak zapowiadają się zimowe ferie na Lodowisku przy Netto Arenie. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

   Dwa tygodnie ferii można spędzić aktywnie i kreatywnie. Już od poniedziałku, 15 stycznia zapraszamy do aktywnego spędzania czasu. Każdego dnia na odwiedzających taflę przy ulicy Szafera będą czekać odjazdowe atrakcje.

   Zabawy nie będzie końca. Na naszym lodowisku pojawią się animatorzy, którzy zorganizują czas wszystkim maluchom – będą sprawnościowe konkursy, disco lodowisko, quizy i dużo ruchu. Nie zabraknie także zajęć z profesjonalnymi instruktorami, którzy nauczą każdego jak stawiać pierwsze kroki na lodzie. Na rozgrzewkę będziemy też częstować ciepłymi napojami – pierwsi goście, którzy odwiedzą naszą ślizgawkę w wyznaczone dni mogą liczyć na kubek gorącej czekolady lub innego ciepłego napoju.

   Plan atrakcji w czasie ferii:

   • poniedziałek - dla pierwszych 40 osób gorący napój lub przekąska do odebrania w gastronomii dostępnej na terenie Lodowiska
   • wtorek- 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami
   • środek 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami
   • czwartek 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami
   • piątek 11.00-13.00 „Disco Lodowisko” animacje dla dzieci


   Na odwiedzających czeka ślizgawka o łącznej powierzchni prawie 1000 m kw. Na miejscu znajdują się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. Dla wygody klientów na obiekcie działa elektroniczny pomiar czasu, co oznacza, że korzystający z lodowiska będą mogli wykorzystać swój czas co do minuty, a i w dowolnym momencie zrobić sobie przerwę i napić się ciepłej czekolady. W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne.


   WEEKENDY ŚWIĘTA FERIE

   •  Bilet normalny 22 zł/60 min
   • Bilet ulgowy 17 zł / 60 min
   • Bilet na tury rodzinne (2 DZIECI + 2 DOROSŁYCH) 60 min – 65 zł


   Godziny otwarcia Lodowiska w czasie ferii: 

   15-28.01.2024 10:00-22:00

   Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na Facebooku Lodowisko przy Netto Arenie i stronę www.netto.arenaszczecin.eu/lodowisko/.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!