Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Dwie fantastyczne imprezy w marcu!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Dwie fantastyczne imprezy w marcu!

   Fanów RPG zapraszamy już 4 marca na 53 „Kości zostały rzucone. Sobotę z RPG”. Karty wstępu będą dostępne w Kasie Pałacu:

   • 27.02. (poniedziałek) – godz. 12 – 16
   • 28.02. (wtorek) – godz. 12 – 18
   • 01.03. (środa) – godz. 12 – 16

   Impreza kierowana do wszystkich osób od 10 r.ż. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy uiścić w kasie Pałacu Młodzieży opłatę akredytacyjną w wysokości 10 zł (gotówką) i pobrać kartę wstępu.

   Drugą dobrą informacją jest zbliżanie się VI Pałacowego Uniwersytetu Fantastycznego (PUF)!

   Czym jest PUF? To konwent fantastyki, podczas którego każdy fan gier „bez prądu”, literatury fantasy, komiksów, mangi, anime, rekonstrukcji historycznej (zwłaszcza Słowian i Wikingów) znajdzie coś dla siebie. W ciągu całego dnia organizowane są prelekcje na różne popkulturowe tematy, warsztaty rzemieślnicze i artystyczne, gry i rozgrywki, kąciki sprzedażowe i wiele, wiele więcej.

   - Nasz Uniwersytet otworzy swe podwoje już 25 marca! I jest to data szczególna, ponieważ tego dnia organizowany jest również Światowy Dzień Czytania Tolkiena - mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży. Mamy zamiar przygotować dla Was kilka tolkienowskich akcentów w programie!

   Wstęp na PUF (oprócz warsztatów) bezpłatny!
   Więcej o imprezie:

   https://palac.szczecin.pl/category/palacowy-uniwersytet-fantastyczny/

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!