Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Sommerklänge in Stettin – auf der Lastadieinsel (Łasztownia) in Stettin spielen Sobel, Artur Rojek, Kortez und Bitamina

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Sommerklänge in Stettin – auf der Lastadieinsel (Łasztownia) in Stettin spielen Sobel, Artur Rojek, Kortez und Bitamina

   Najbliższe dni to start prac związanych z wymianą nawierzchni w Szczecinie. Nowe nakładki pojawią się w tym roku na kilkunastu ulicach. Drogowcy będą robić wszystko, żeby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, a większość prac będzie wykonywana w nocy. Na pierwszy ogień ulice na prawobrzeżu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość.

   - W ramach bieżącego utrzymania planujemy wyremontować między innymi ulicę Wojska Polskiego od Unii Lubelskiej do zakresu wymiany nawierzchni przy realizacji węzła Głębokie, Krasickiego, Mączną, Pszenną czy Kolorowych Domów - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - Ze startem tych robót musieliśmy poczekać do wiosny, kiedy warunki atmosferyczne są bardziej sprzyjające.

   Prace rozpoczną się 20 kwietnia od frezowania ulic Radosnej i Morwowej. Remontem będzie objęty odcinek od ulicy Dzikiej do Ronda Żołnierzy Wyklętych. Roboty powinny zakończyć się 30 kwietnia. Kolejne ulice firma Strabag rozpocznie remontować dzień później, a zakończy w połowie maja.

   • 21.04 Pszenna na odcinku od Ronda Regana do Mącznej
   • 22.04 Mączna od Kolorowych Domów do Pszennej
   • 22.04 Kolorowych Domów od myjni do Mącznej

   W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!