21°

Wystartowały zapisy na tegoroczne Biegowe Bulwarove

Robert Duchowski

Robert Duchowski

Wystartowały zapisy na tegoroczne Biegowe Bulwarove

Kupując karnet na wszystkie 4 biegi można liczyć na promocyjną cenę.

Biegowe Bulwarove już na stałe wpisały się w wakacyjny kalendarz wydarzeń nad Odrą. Rekreacyjne przebieżki po szczecińskich bulwarach każdego roku przyciągają grono biegaczy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i namawiają do tego innych. Właśnie ruszyła sprzedaż pakietów startowych na tegoroczne biegi.

Przypomnijmy, Biegowe Bulwarowe to około 5 kilometrowa trasa poprowadzona prawobrzeżną stroną bulwarów, zahaczająca o Wyspę Grodzką, Bosmanat oraz zabytkowe Dźwigozaury. Start i meta biegu znajdują się na placu wieńczącym Łasztownię (pl. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

- Z biegami wystartujemy 22 czerwca i do końca sezonu wakacyjnego spotkamy się jeszcze trzy razy: 20.07, 24.08, 07.09 - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Opłata startowa dla każdego biegu będzie wynosiła 65 zł. W momencie zakupu karnatu na wszystkie cztery edycje cena wyniesie 240 zł.

Każdy zawodnik w swoim pakiecie startowym znajdzie numer z chipem do pomiaru czasu, worko-plecak oraz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal z żaglowcem, który w sierpniu zacumuje w Szczecinie w trakcie finału regat The Tall Ships Races. Podobnie jak w przypadku innych biegów, również na Bulwarovym będą dedykowane koszulki, których zakup w cenie 50 zł będzie możliwy do 5 czerwca.

 

Biegowe Bulwarove to także Biegi Kota Umbriagi, czyli zawody dla najmłodszych, w których mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2011-2022.
 

- Maluchy będą miały do pokonania od 200 do 500 m - mówi Celina Wołosz. -  Dystans będzie adekwatny do przedziału wiekowego. Cena za start w jednym Biegu Kota Umbriagi wynosi 50 zł. W momencie zakupu karnetu na wszystkie 4 edycje kwota wyniesie 180 zł. Każdy, nawet najmłodszy biegacz, po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.  Dedykowane Biegom koszulki będzie można kupić do 5 czerwca w cenie 35 zł.
 

Linki do zapisów:

Biegowe Bulwarove https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/biegowe-bulwarove

Bieg Kota Umbriagi https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/Bieg-Kota-Umbriagi

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.zstw.szczecin.pl

Будьте в курсі!

Натисніть кнопку «Підписатись», щоб бути в курсі новин Щецина. Найцікавіші записи ви знайдете в Новинах Google!