23°

Uwaga, w weekend możliwe utrudnienia w ruchu

Robert Duchowski

Robert Duchowski

Uwaga, w weekend możliwe utrudnienia w ruchu

Przejazd rowerowy w sobotę oraz zgromadzenie i  przemarsz w niedzielę - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

 

Przejazd rowerowy

W związku z organizacją przejazdu rowerowego w sobotę  20.04.2024 r. od godz. 06:00 do godz. 08:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: Wendy, Zbożowa, Władysława IV, Energetyków, Wyszyńskiego, plac Zwycięstwa, Krzywoustego, Aleja Piastów, Aleja Wojska Polskiego, Kupczyka, Wołczkowo.


Przemarsz

W związku z organizacją przemarszu w niedzielę 21.04.2024 r. od godz. 12:00 do godz. 13:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Trasa przemarszu przebiegać będzie ulicami: pl. Solidarności, pl. Żołnierza Polskiego, al. Jana Pawła II, pl. Lotników, pl. Grunwaldzki, al. Jana Pawła II, pl. Armii Krajowej, Jasne Błonia.

 

Zgromadzenie

W związku ze zgromadzeniem organizowanym w niedzielę  21.04.2024 od godz. 14:00 do godz. 16:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. Miejsce wydarzenia Wały Chrobrego.


Przejazd rowerowy

W związku z organizacją przejazdu rowerowego w niedzielę 21.04.2024 r. od godz. 18:55 do godz. 20:55 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: Żaglowa – Pokładowa – E. Gierczak – Przestrzenna – most Cłowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Trasa Zamkowa – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Most długi – Energetyków – Władysława IV – Zbożowa – Nad Duńczycą – Wendy.
 


Na czas przejazdu i przemarszu nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu wymienionych ulic.


Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM.

Будьте в курсі!

Натисніть кнопку «Підписатись», щоб бути в курсі новин Щецина. Найцікавіші записи ви знайдете в Новинах Google!