Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Запрошуємо на святкування 77-ї річниці польського Щеціна

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Запрошуємо на святкування 77-ї річниці польського Щеціна

   Вже в неділю, 3 липня, ми святкуємо день народження міста. Запрошуємо вас, і це потроху стає традицією, у Трояндовий сад. Там підготовлено багато цікавих заходів.

   Буде 2 іменинних торта, кожен, звичайно, по 77 кг. Відбудуться концерти щецінських артистів, будуть ігри та анімації для найменших. І, нарешті, іменинні танцюльки, на які так чекають, і які так подобаються багатьом.

   Програма

   час 12:00

   Іменинний торт - 2 торта по 77 кг кожен,

   час 12:00-16:00

   Інтерактивна ігрова та анімаційна зона для дітей

   Концерти з 12:00

   Baltic Neopolis Quartet - незабутні мелодії світу кіно в маленькій групі. Мелодії з Looney Tunes, стандарти Гершвіна або зворушлива тема з Касабланки з прологом майстра класики В. А. Моцарта. Квартет Baltic Neopolis у складі: Кароліна Хила-Вибранець – скрипка, Моніка Савчук – скрипка, Гжегож Садовський – альт, Катерина Вербіцька – віолончель.

   Конрад Слока - його творчість є поєднанням ліричних народних балад і сирої, безкомпромісної панк-енергетики. Тексти Конрада безпосередні, вони розповідають про звичайні, мабуть, ситуації в навколишній дійсності, уникаючи претензійності й піднесеності співаної поезії. Під час сольного концерту він представить пісні з майбутнього (жовтень 2022 року) дебютного альбому «Старе сміття», а також нові композиції та власні інтерпретації пісень улюблених виконавців.

   Леся та Том Хорн у проекті ZEMLA, що з'єднує дві далекі музичні планети. Енергетика етнічних українських пісень базується на електронному звучанні сучасного біту. Це зустріч зрілих і досвідчених артистів.

   час 16:00-19:00

   Іменинні танцюльки будуть крутитися навколо хітів з рідного подвірʼя. Будуть хіти, вічна класика та трохи більш сучасні композиції. До списку також увійде музика на тему нашого прекрасного Міста

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!