Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Смарагдове озеро. Повернення буфо-буфо

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Смарагдове озеро. Повернення буфо-буфо

   Як і щороку, навесні починається шлюбний період і міграція сірої жаби. Щоб захистити земноводних, на Смарагдовому озері може бути обмежено рух автотранспорту.

   Сіра жаба (bufo bufo) - це вид, що охороняється і мешкає в наших лісах. У шлюбний період тварини рухаються до водойм, де самки відкладають ікру.

   Один з таких традиційних жаб'ячих маршрутів пролягає через вулицю Шахтну та автостоянку до Смарагдового озера. За безпекою земноводних у цей період щороку стежать працівники "Міського лісового господарство ZUK". Йдеться перед усім про те, щоб вони не загинули під колесами автомобілів, які під'їжджають до озера.

   - Тому ми звертаємося до водіїв, які відвідують цей район, з проханням залишати свої автомобілі на нижньому паркінгу, одразу за віадуком, і не їздити вулицею Копальнянською під час міграції жаб. З часом верхній паркінг буде повністю виведений з експлуатації. Заклик до водіїв, разом із вказівками до нижнього паркінгу, також міститься на знаках, встановлених у цьому районі, повідомила Пауліна Лонтка з Міського інформаційного центру.

   Крім того, щоб зменшити присутність жаб на вулиці, буде зведено спеціальну геотекстильну огорожу, яка убезпечить земноводних. Потім працівники Міського лісового господарства переселять їх до води.

   Жаби також присутні в районі Гоплана в Арконському лісі. На них слід звернути особливу увагу, зокрема, велосипедистам.

   - Однак усіх, хто гуляє в околицях Смарагдового озера та Гоплана і зустрічає на своєму шляху жаб буфо, просимо не намагатися їх переселяти і залишити земноводним простір для блукання. - додала Пауліна Лонтка.

   Міграція жаб та пов'язані з нею заходи можуть тривати до кількох тижнів.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!