Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Сертифікат "Зроблено в Щеціні". Приєднуйтесь до еліти!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Сертифікат "Зроблено в Щеціні". Приєднуйтесь до еліти!

   Запущено черговий випуск проєкту "Зроблено в Щеціні". Вже увосьме можна подати заявку на отримання цього унікального сертифікату. Прийом заявок триватиме до кінця серпня. Від імені міста проєкт координує Агенція розвитку Щецінської метрополії.

   Бренд "Зроблено в Щеціні" - це відзнака для найцікавіших продуктів та послуг. Знак вручається з 2018 року. З того часу понад 320 суб'єктів подали заявки на отримання цієї відзнаки, з яких майже 120 отримали можливість використовувати знак у своїх пропозиціях.

   - Сертифікат вручається муніципалітетом Щецінським компаніям, що виробляють оригінальні продукти або надають послуги, які вирізняються високою якістю та створюють позитивний імідж міста, - пояснює Томаш Клек, прес-секретар Агенції розвитку Щецінської метрополії.

   Метою бренду є просування творчої, економічної та інноваційної діяльності. Крім того, сертифікат "Зроблено в Щеціні" зміцнює місцеву ідентичність та підвищує лояльність споживачів до Щецінських брендів.

   Хто може подати заявку на отримання сертифікату "Зроблено в Щеціні"?

   Заявку на отримання марки для товарів та послуг можуть подавати підприємці, установи та інші суб'єкти господарювання, що належать до Щецінської міської агломерації, продукція яких була представлена на ринку Щеціна щонайменше один рік перед подачею заявки. Оцінці підлягають, серед іншого, інноваційність продуктів та послуг, висока якість та місцева спадщина.

   Бренд має почесний характер, і за нього не надаються фінансові винагороди чи податкові пільги. Перевагою для підприємців, яка випливає з присвоєння бренду, є можливість брати участь у промоційних заходах, що проводяться в Щеціні, а також можливість розміщувати логотип бренду в рекламних та інформаційних матеріалах.

   Де і коли можна подавати заявки?

   Конкурс триватиме до 31 серпня цього року. Заявки на отримання відзнаки можна подавати в електронному вигляді на адресу: sekretariat@arms-szczecin.eu, через веб-сайт www.zrobione.szczecin.eu або в офісі Агенції розвитку Щецінської метрополії Sp. z o.o. за адресою: вул. Нємєжинська 17А, 71 - 441 Щецін, (2 поверх), у закритому конверті з позначкою "Бренд Made in Szczecin". Додаткову інформацію можна також отримати за телефоном: 91 333 97 70.

   Деталі та список переможців можна знайти за посиланням: https://zrobione.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!