Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Продається цікава будівля з історією

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Продається цікава будівля з історією

   Jak co roku bierzemy udział w zbiórce na WOŚP, także w tym roku postanowiliśmy wystawić aukcje https://allegro.pl/oferta/album-z-autografem-chrisa-niedenthala-13156483813

   Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza przekazuje na aukcję WOŚP publikację ze zdjęciami Chrisa Niedenthala podsumowującą 50 lat jego działalności jako fotoreportera. Ten brytyjsko- polski fotograf, który jest jednym z najbardziej cenionych europejskich fotoreporterów potrafił wejść w centrum wydarzeń w Polsce oraz Europie i uchwycić te momenty tak, żeby odbiorcy jego zdjęć zapamiętali je na zawsze. Portfolio zawiera ponad dwieście zdjęć z okresu 1973 - 2022 zarówno tych mniej znanych, jak i te ikoniczne, bez których nie da się opowiedzieć o jego dorobku.

   W książce znajdziecie specjalną dedykację Chrisa Niedenthala oraz podziękowania z podpisami prezydentów największych polskich miast należących do Unii Metropolii Polskich.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!