Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Ознайомтеся з прейскурантом «Фабрики води»

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Ознайомтеся з прейскурантом «Фабрики води»

   Квиток на водні атракціони за 85 злотих на цілий день, вхід до Освітнього центру за 37 злотих. Багатоденні абонементи, сімейні пакети, пільги та знижки - дивіться прайс-лист Аквапарку «Фабрика води».

   Від безлічі розваг у Аквапарку може піти обертом голова. «Фабрика води» включає розважальні басейни з водними іграшками, шезлонгами і масажерами, гідромасажні ванни, 25-метровий спортивний басейн, дитячі басейни, гірки і безліч додаткових атракціонів.

   У саунарії на гостей чекають 16 саун, пивні лазні, соляна водонапірна вежа, басейни для охолодження та масажні кабінети.

   В Освітньому центрі відвідувачі дізнаються наукові факти про воду в 6 тематичних блоках. Також будуть доступні майстер-класи та ігрова зона у водних садочках. Спортивна зона, що складається з боулінгу та скеледрому, цікаво доповнює пропозицію.

   Ціни на квитки

   Вартість квитків розділена на різні зони об'єкту. Клієнти можуть придбати квиток на обрану ними зону або скористатися комбінованою пропозицією.

   Спортивний басейн

   • Звичайний квиток до спортивного басейну на 1,5 години коштує 30 злотих, пільговий - 20 злотих.

   • Можна придбати 30-денний абонемент за 169 злотих лише для спортивного басейну.

   Аквапарк (зона рекреаційного басейну, спортивний басейн, відкритий майданчик)

   • Звичайний квиток для рекреаційних басейнів (включаючи відкриту зону) та спортивного басейну коштує 60 злотих на 2 години або 85 злотих на цілий день. Пільгові квитки коштують 50 або 70 злотих відповідно.

   • Сімейний квиток (2+1) коштує 145 злотих на 2 години (доплата 15 злотих за кожну наступну дитину) або 189 злотих на цілий день (доплата 30 злотих за кожну наступну дитину).

   • Також можна придбати 30-денний абонемент за 189 злотих, який дозволяє відвідувати басейни для відпочинку та спортивний басейн.

   Відкрита зона

   • Звичайний квиток у відкриту зону коштує лише 29 злотих на 2 години або 39 злотих на цілий день. Квиток зі знижкою коштує 19 злотих або 29 злотих відповідно.

   Саунарій (зона сауни, зона басейну для відпочинку та спортивний басейн)

   • Звичайний квиток коштує 50 злотих за 1 годину, пільговий - 40 злотих. Вхід на цілий день коштує 40 злотих або 30 злотих відповідно - такий квиток можна придбати лише в пакеті з вхідним квитком до Аквапарку.

   • Також можна буде придбати 30-денний абонемент за 179 злотих, який дозволить відвідувати зону саун.

   Освітня зона

   • Звичайний квиток до Освітнього центру на цілий день коштує 37 злотих, пільговий - 29 злотих.

   • Сімейні квитки (2+1) коштують 85 злотих.

   • Будуть доступні групові квитки (вартість звичайного/пільгового квитка + за кожні 10 осіб, безкоштовний вхід для опікуна).

   • За 200 злотих за годину можна буде орендувати аудиторію.

   • Абонемент на серію майстер-класів коштуватиме 100 злотих.

   • Також будуть доступні квитки на спеціальні заходи та тимчасові виставки.

   Комбінована пропозиція Аквапарк + Освітній центр (зона басейну для відпочинку, спортивний басейн, Освітній центр)

   • Звичайний денний квиток коштує 99 злотих, пільговий - 85 злотих

   • Сімейний квиток (2+1) - 240 злотих (40 злотих додатково за кожну наступну дитину).

   • Також можна буде придбати 30-денний відкритий VIP- абонемент за 269 злотих, який дозволить відвідувати басейни з атракціонами, спортивний басейн, сауну та освітню зону.

   Спортивна зона - включає боулінг та скеледром:

   • Звичайний квиток на боулінг на 1 годину та 1 доріжку коштує 90 злотих, пільговий - 80 злотих. 2 години - відповідно 120 злотих або 110 злотих.

   • Звичайний квиток на скеледром на 3 години коштує 40 злотих, пільговий 35 злотих. Три підйоми коштують 50 злотих. Також можна придбати 30-денний абонемент на скеледром за 239 злотих.

   Доплати та знижки

   Всі, хто бажає продовжити своє перебування або перейти в іншу зону, повинні будуть заплатити доплату. У водній зоні вартість за одну особу становить 1,00 злотий за хвилину. У зоні саун - 1,50 злотих за хвилину з особи. У спортивній зоні - 1,00 злотий за кожну хвилину.

   Діти до 3 років входять безкоштовно. Пільгові квитки будуть доступні для дітей до 7 років, осіб з посвідченням особи з інвалідністю, школярів за умови пред'явлення шкільного квитка, студентів до 25 років за умови пред'явлення студентського квитка, осіб старших 65 років за умови пред'явлення посвідчення особи, власників Щецінської сімейної карти та Карти багатодітної сім'ї.

   Умови співпраці з операторами карт Benefit Systems MultiSport та Medicover Sport наразі обговорюються.

   Підготовка до відкриття

   Процедура приймання Аквапарку вже позаду. Наразі триває процедура отримання дозволу на введення в експлуатацію. Це тривалий процес, пов'язаний з ретельною перевіркою завершених інвестицій з боку будівельного нагляду, і з міркувань безпеки не слід поспішати. Паралельно триває організаційна підготовка. Також триває набір працівників. Для обслуговування «Фабрики води» потрібно приблизно 300 осіб (рятувальники, касири, персонал, що обслуговує клієнтів, кейтеринг, прибиральники). Об'єкт необхідно оснастити додатковим обладнанням та асортиментом продукції в різних зонах.

   - До офіційного відкриття ще мають бути проведені тести з місцевими жителями, щоб виявити будь-які організаційні недоліки. Однак без дозволу на експлуатацію це неможливо зробити заздалегідь, - говорить Пьотр Зелінський, прес-секретар «Фабрики води».

   «Фабрика води» розташована за адресою вул. 1 Травня, 41. Проєкт інвестиції розробило проєктне бюро DreamWorlds by TKHolding. Підрядником робіт виступає консорціум компаній у складі: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. і ALSTAL Real Estate sp. z o.o.. Вартість інвестиції становить понад 349,7 млн злотих. Підрядником з обладнання Освітнього центру є компанія MAE MULTIMEDIA ART. & EDUCATION SP. Z O.O. Вартість створення виставки становить 25,8 мільйона злотих.

   Załączniki

   • Cennik-FABRYKA-WODY.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!