Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Останні дні подачі заявок з метою участі у конкурсі Вітрильних нагород

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Останні дні подачі заявок з метою участі у конкурсі Вітрильних нагород

   Залишився лише один тиждень, щоб номінувати кандидатів на Щецінську міжнародну вітрильну нагороду. Буде вручено дев'ять статуеток.

   15 лютого закінчується термін подачі заявок на отримання цьогорічної вітрильної нагороди. Моряки, вітрильні ініціативи, заходи та молоді прихильники вітрильного спорту можуть отримати нагороду в одній з дев'яти категорій:

   • Головна нагорода - Премія імені капітана Людомира Мончки;

   • Плавання року - нагорода імені Вишака (фінансується Західнопоморською регіональною вітрильною асоціацією);

   • Моряк року (засновник нагороди - ZOZŻ);

   • Учасник регати року - нагорода імені капітана Казімєжа Куби Яворського;

   • Популяризатор вітрильного спорту року - нагорода імені капітана Казімєжа Хаски;

   • Нагорода кота Умбріяги;

   • Тренер року - нагорода імені Теодора Чарнецького;

   • Вітрильна подія;

   • Спеціальна вітрильна нагорода імені Олександра Доби.

   Нагороди Міжнародної вітрильної премії отримують яхтсмени із Західної Померанії та Передньої Померанії за виняткові досягнення у попередньому році, - розповідає Целіна Волош, прес-секретар компанії Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Нагороди є даниною поваги вітрильній спільноті і мають на меті популяризацію вітрильного спорту та його традицій, вшанування важливих вітрильних досягнень (у тому числі пов'язаних із Західною Померанією та Передньою Померанією), формування та розвиток морської свідомості, а також визнання досягнень у галузі морської освіти дітей та молоді.

   Заявки на участь у конкурсі приймаються через електронну форму на сайті https://www.accredi.pl/nagrodyzeglarskie. Крім того, ви можете завантажити форму заявки з сайту http://nagrodyzeglarskie.szczecin.pl/ та надіслати її поштою на адресу nagrody.zeglarskie@zstw.szczecin.pl. Прийом заявок на отримання індивідуальних премій триває до 15 лютого.

   Кандидатів можуть подавати жителі Щеціна, Західнопоморського воєводства і Помор'я, а у випадку з премією імені капітана Людомира Мончки - також жителі всієї Польщі. Крім того, кандидатів можуть висувати члени Капітули, а також громадські установи, спілки, асоціації, фонди, організації та вітрильні клуби. Номінанти на індивідуальні нагороди будуть обрані з числа поданих заявок.

   Анкети приймаються до 15 лютого 2024 р. Переможці будуть оголошені 16 березня.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!