Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Громадянський бюджет Щеціна 2023: стань проектодавцем, приєднуйся до команди!

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Громадянський бюджет Щеціна 2023: стань проектодавцем, приєднуйся до команди!

   Цьогорічний конкурс проектів SBO відкритий до 30 червня. Чекаємо на ваші ідеї! Поспішайте, адже термін подачі кандидатур у соціальні команди SBO вже 13 червня, якщо ви хочете стати частиною команд надання висновків і апеляцій – подайте заяву вже сьогодні!

   Хочемо нагадати вам, що у нашому розпорядженні є понад 17 мільйонів, які необхідно освоїти. Досить мати ідею щодо інвестування чи діяльності в місцевому чи загальноміському районі, зібрати мінімум 10 підписів у списку схвалення та подати свою заяву до муніципалітету у визначений термін. Кожен мешканець може подати необмежену кількість пропозицій.

   Цьогорічний фонд для проектів Громадського бюджету Щеціна становить 17 520 000 злотих.

   Проекти можуть бути:

   - загальноміські – ті, які будуть доступні жителям не одного району, на які виділено 30% коштів.

   - місцеві – на які було виділено 70% коштів.

   Кошти буде розподілено між 22 місцевими районами.

   Заяви можна подати до 30 червня 2022 року (15.30) в електронному вигляді, увійшовши на веб-сайт www.sbo.szczecin.eu, або традиційно заповнивши паперову форму заяви та надіславши її до штаб-квартири чи відділення мерії.

   Стань частиною команди!

   Також запрошуємо мешканців, членів рад житлових масивів та неурядових організацій до участі в роботі соціальних команд Громадського бюджету Щеціна на 2023 рік.

   Набір кандидатів триватиме до 13 червня 2022 року. Основним завданням членів команди буде надання висновків щодо проектів SBO та затвердження списку для голосування та розгляд апеляцій авторів проектів. Члени команди, на громадських засадах, знайомляться з окремими заявами, які візьмуть участь в обговореннях на дистанційних зустрічах, організованих у робочі дні у другій половині дня.

   Команда надання висновків складається з: мешканців, представників неурядових організацій та рад житлових мікрорайонів.

   Команда апеляцій складається з: авторів переможних інвестицій SBO та резидентів з досвідом роботи в Команді надання висновків з попередніх випусків SBO.

   Кінцевий термін подання кандидатур – 13 червня 2022 року.

    Детальніше про верифікацію та завдання соціальних команд SBO:

    https://sbo.szczecin.eu/weniowa-sbo-2023

   Всю інформацію про SBO та цьогорічну діяльність в рамках Академії можна знайти на www.sbo.szczecin.eu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!