Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Філармонія та Войцех Бревка для Щецінського притулку

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Філармонія та Войцех Бревка для Щецінського притулку

   Це, безсумнівно, справжнє свято не тільки для мешканців Щеціна, а й для туристів, які бажають відвідати наше місто в цей день. 25 лютого об 11 годині ранку на площі Лотнікув зустрінуться 31 кваліфікований екскурсовод. Разом з мешканцями міста вони відвідають найкрасивіші та найзагадковіші куточки Щеціна з нагоди 10-го Міжнародного дня екскурсовода.

    

   Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia спільно з Західнопоморською асоціацією екскурсоводів та гідів запрошує вас на 10-й Міжнародний день туристичних гідів у Щеціні. Цього року цей день відзначатиметься 25 лютого. З нагоди свого професійного свята гіди хочуть поділитися своєю пристрастю до міста, показати його характер і наблизити до нас міський простір, який ми бачимо щодня, але часто не знаємо його походження чи історії, а іноді дивуємося, чому саме цей обʼєкт створюється в тому чи іншому місці і якою буде його функція.

    

   Цього року буде 22 маршрути на вибір. Маршрути, які передбачають відвідування об'єктів, матимуть обмежену кількість учасників, тому ми підготували 2-3 групи, які будуть відвідувати об'єкти в різний час, щоб більше людей змогли їх побачити.

   Учасники матимуть нагоду дізнатися, зокрема, про таке:

   - де були розташовані "паризькі дахи" Щеціна і що вони приховували?

   - скільки панорам поморських міст зображено на бальних фресках Поморського державного палацу?

   - хто і коли вперше детально описав історію Щеціна?

   - скільки вболівальників зможуть зайняти місця на розширеному стадіоні "Погоні"?

   - що залишилося від Щецінської фортеці сьогодні?

   - де збереглася реклама Pewex?

   - скільки автомобілів Stoewer можна побачити в Музеї техніки і зв'язку?

   - чому Щецін був переповнений шпигунами в 1950-х роках?

   - Якої масті був кінь, призначений для Триглава?

   - скільки басейнів і гірок буде в Аквапарку?

   Детальний опис маршрутів можна знайти за посиланням

   www.visitszczecin.eu/pl/aktualnosci/715-miedzynarodowy-dzien-przewodnika-turystycznego-w-szczecinie-znamy-trasy

   Екскурсії розпочнуться об 11 годині на площі Лотнікув і завершаться органним концертом в архікатедральній базиліці св. Якова о 14.30. Єдиний виняток становитимуть 2 групи, які відвідають Фабрику води, де все ще тривають будівельні та оздоблювальні роботи, тому вхід туди можливий лише вранці.

   Пропонуються як квиткові, так і відкриті прогулянки, до яких може приєднатися будь-хто без попередньої реєстрації. Бронювання безкоштовних квитків для участі в групах з обмеженим доступом на об'єкти буде доступне онлайн за посиланням:

   www.accredi.pl/dzienprzewodnika2023

   Реєстрація розпочнеться у п'ятницю 17 лютого з 11:00.

   Будь ласка, уважно ознайомтеся з асортиментом екскурсій, які пропонуються цього року, обмеженнями на вхід до відвідуваних об'єктів, а після вибору - з місцем і часом зустрічі з вашим гідом.

   Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Туристичного інформаційного центру за телефоном (91 434 04 40), електронною поштою (cit@zstw.szczecin.pl) або завітайте до офісу (пл. Жовнєжа 20).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!