Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Енергетика міста Щецін. Здешевлення електроенергії для ZDiTM

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Енергетика міста Щецін. Здешевлення електроенергії для ZDiTM

   Przypominamy. Ostatniego dnia Jarmarku będzie można zrobić prezent schroniskowym zwierzakom i zdobyć świąteczne drzewko!

   Jeżeli też stajecie przed wyborem: kupić choinkę czy zrobić dobry uczynek? Już nie musicie się trudzić! Wystarczy, że 22 grudnia przyniesiecie do nas karmę dla zwierząt, a w podzięce otrzymacie wspaniałego iglaka. Liczba choinek ograniczona. Zapraszamy!

   Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, lub chcecie spotkać się z nami ponownie, pospieszcie się. Zostały już tylko 4 dni na skorzystanie z atrakcji,  bogatej oferty stoisk i świątecznego klimatu.

   Cały czas czeka na Was również Bombkodzielnia, czyli usytuowana na placu Lotników specjalna szafa, do której można odłożyć zbędne nam, zalegające w domu czy piwnicy bombki. Jeśli zabraknie nam ozdób – można skorzystać z tego, co zostawili inni mieszkańcy. Wszystko oczywiście za darmo.

   Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia. 

   Więcej:

    www.kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-2022/

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!