Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Центр вітрильного спорту. Ми вже знаємо розклад рейсів моторних човнів

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Центр вітрильного спорту. Ми вже знаємо розклад рейсів моторних човнів

   Przez cały luty będzie można zgłosić chęć udziału w castingu do kolejnego koncertu Edu Virtuoso. Tym razem, do piątej już edycji naszego talent show, zapraszamy całe rodziny! Wielki finał, czyli koncert z udziałem wyłonionych w castingu rodzin odbędzie się 7 maja.

   Edu Virtuoso po raz piąty!

   Jaki jest Wasz rodzinny talent, dziedziczony z pokolenia na pokolenie? Melodyjnie śpiewacie, dobrze się ruszacie, a może potraficie grać na instrumentach?

   Po raz piąty EduFilharmonia zaprasza na koncert rodzinny w formie talent show! Byli już utalentowani instrumentaliści, wokaliści, tancerze i kompozytorzy, a teraz przyszedł czas na zgrane rodziny. Koncert oprzemy się, a jakże, o utwory z obu płyt „I żyli długo i w Szczecinie”.

   Żeby jednak do tego doszło EduFilharmonia musi przeprowadzić casting i wybrać najlepsze muzykujące rodziny. Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie wesołej rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników, występu gości specjalnych i głosowania publiczności.

   Jak zgłosić swoją rodzinę?

   W pierwszej kolejności należy założyć rodzinny zespół, który powinien liczyć od dwóch do czterech osób. Ważne jest, by co najmniej jeden członek zespołu był w wieku od 3 do 18 lat.

   Następnie należy nagrać dwa filmy z muzyczną interpretacja dwóch utworów – jeden z nich to „Paszteciki”, drugi zaś rodziny będą mogły wybrać same spośród utworów z płyt „I żyli długo i w Szczecinie” lub „I żyli długo i w Szczecinie 2” wskazanych przez Filharmonię.

   Potem najłatwiejsza część zadania, czyli wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dołączenie do niego plików z Waszymi nagraniami. Formularz będzie dostępny na stronie internetowej Filharmonii od 1 do 28 lutego - wtedy też będziemy przyjmować wszystkie zgłoszenia.

   Jury spośród zgłoszeń, które wpłyną w pierwszym etapie konkursu, wybierze 6 finalistów - rodzin, które wezmą udział w próbach i finałowym koncercie 7 maja 2023 r.

   Wybierzcie swoją piosenkę

   Uczestnicy już teraz możecie posłuchać wszystkich piosenek, spośród których wybierzecie drugi wykonany przez Was utwór. A będzie z czego wybierać, zobaczcie sami, lista poniżej:

    „I żyli długo i w Szczecinie":

   1. Filharmonia gra
   2. Nie nad morzem
   3. Paszteciki
   4. Tutaj

   POSŁUCHAJ PIOSENEK 

   „I żyli długo i w Szczecinie 2":

   1. Kolory Szczecina
   2. Paprykarz
   3. 1000 legend
   4. Pierwszy dzień
   5. Pogoń

   POSŁUCHAJ PIOSENEK

   Już teraz zapoznajcie się z regulaminem i czym prędzej rozpocznijcie treningi! POBIERZ REGULAMIN

   Odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczące castingu udzieli Natalia Maciejczak z Centrum Edukacji Filharmonii pod numerem telefonu 91 431 07 26 lub adresem e-mail: n.maciejczak@filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!