Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Більше синіх решіток на вулицях Щеціна

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Більше синіх решіток на вулицях Щеціна

   Ще більше перехресть Щеціна було позначено так званими "синіми решітками", щоб допомогти покращити транспортний потік у центрі міста.

   Ця розмітка з'явилася на вулицях Щеціна у 2020 році і була дуже добре сприйнята водіями. Відтоді відділ організації дорожнього руху мерії регулярно отримує запити на додаткові сині решітки, а також пропозиції щодо конкретних перехресть. На цій основі було обрано сім місць, де сині решітки з'являться найближчими днями.

   - Слід зазначити, що сині решітки Щеціна повністю повторюють так звані yellow boxes, які використовуються в інших європейських країнах. Різниця полягає в тому, що в нашому місті решітки мають синій колір RAL 5015 - колір, який вже присутній на вулицях Щеціна у вигляді трамвайних зупинок або паркувальних місць для людей з обмеженими можливостями", - сказала Пауліна Лонтка з Міського інформаційного центру.

   Роль синіх решіток полягає в тому, щоб нагадувати водіям про те, що не можна паркуватися на перехресті, а також позначати місця, де перебування може призвести до блокування руху. Хоча це правило випливає безпосередньо з правил дорожнього руху, водії часто забувають про нього, що може призвести навіть до накладання штрафу, але, перш за все, спричиняє незручності на вулицях.

   - З іншого боку, сині решітки покликані зміцнити правильні звички, які водії будуть застосовувати і на перехрестях без такої розмітки, додала Пауліна Лонтка з Міського інформаційного центру.

   З метою посилення освітньої функції, представники мерії Щеціна, ZDiTM та поліції з'являтимуться в районі нових синіх решіток і нагадуватимуть водіям про належну поведінку на дорозі. Вони також матимуть листівки, світловідбивачі та ароматизатори для автомобілів своїх абонентів.

   Акція проводитиметься біля нових синіх решіток, які з'являться на наступних перехрестях

    - Лукашинського - Брацка,

   - Кшивоустого (26 квітня),

   - Фірліка - Цегляна,

   - Гожа - Жабя,

   - Голеньовська - Поморська,

   - Коперніка - Локетка,

   - Визволеня - Длугоша - Засічна.

   Місця були обрані міськими службами на основі повідомлень від мешканців та водіїв громадського транспорту. Місце на вулиці Фірліка було узгоджено з пожежною службою. Повідомлення, які не були враховані зараз, можуть бути реалізовані пізніше.

               

   Місця, де досі працювали сині решітки:

   - Європейська - Дворська,

   - Вежбова - Речанська,

   - Матейки - Базарова,

   - Матейки - Малопольська,

   - пл. Костюшки,

   - Унії Любельської - Орлят Львівських,

   - Войська Польського - Богуміли,

   - Войска Польського - Петра Скарги,

   - Войська Польського - Міцкевича,

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!