Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Zostało 10 dni do Szczecińskiego Biegu Nocnego

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   BN_1B.png
   mapa.png

   Kto jeszcze nie zapisał się na 3. Szczeciński Bieg Nocny, temu przypominamy, że zostało ostanie 10 dni do startu!

   Z każdym dniem liczba wolnych pakietów na Szczeciński Bieg Nocny maleje. Biegaczki i biegacze, nie zwlekajcie z decyzją. Tym bardziej, że każdy z uczestników nie tylko przebiegnie wybrany dystans, ale także może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest profesjonalny rower gravelowy o wartości ponad 6 tys. zł.

   To będzie pierwsze takie wydarzenie w samym centrum miasta. 3. edycja Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Po raz pierwszy biegacze będą mieli okazję przebiec się nocą po szczecińskich ulicach w samym sercu miasta.

   Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km. Start i meta będą ulokowane przy Urzędzie Miasta. Po starcie zawodnicy będą kierować się w stronę Placu Grunwaldzkiego, skąd pokierują się kolejno na Plac Lotników, Plac Zwycięstwa, Plac Kościuszki i powrócą przez Plac Szarych Szeregów pod Urząd.

   Bez względu na to czy będzie to 5 czy 10 km możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – to dzięki świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom.

   Na tych uczestników, którzy jako pierwsi zameldują się na linii mety czekać będą atrakcyjne nagrody pieniężne (osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn):

   5 km

    

   I miejsce 

   750

   750

    

   II miejsce 

   500

   500

    

   III miejsce

   250

   250

    

    

    

    

   10 km

    

    

    

    

   I miejsce 

   1000

   1000

    

   II miejsce 

   750

   750

    

   III miejsce

   500

   500

   Z kolei konkurs rowerowy zostanie rozstrzygnięty 14 maja kwadrans po północy. Właścicielką lub właścicielem roweru może zostać każdy, wypełni kupon konkursowy, który otrzyma przy rejestracji na bieg i wrzuci go do urny na terenie Biura Zawodów. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

   Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem linku: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!