Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Znamy wyniki pierwszego turnieju Gryf Roundnet Cup w 2023 roku!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Znamy wyniki pierwszego turnieju Gryf Roundnet Cup w 2023 roku!

   Mecze sparingowe oraz turniej o tytuł Króla kortu i Królowej kortu odbyły się w sobotę 18 lutego 2023 r. na Hali Sportowej Szczecińskiego Domu Sportu przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie. W zawodach mógł wziąć udział każdy - zarówno osoba, która trenuje roundnet od dłuższego czasu jak i ktoś kto chciał spróbować po raz pierwszy tej nowej gry zespołowej!

   - W typowej formie roundnet to gra, w trakcie której przy każdym pojedynczym stanowisku, rywalizacja toczy się między dwoma zespołami dwuosobowymi. Jednakże zmagania podczas turnieju “Gryf Roundnet Cup 2023/01” wyglądały nieco inaczej, bowiem system rozgrywek bazował na specjalnym programie losującym. Oznaczało to, że w każdej rundzie zmiana dotyczyła nie tylko drużyny przeciwnej, ale też osoby, z którą należało zagrać razem w jednym zespole. Zapewniliśmy tym samym lekko tajemniczą atmosferę, wiele okazji do poznania nowych osób oraz ich umiejętności gry w roundnet i mnóstwo dodatkowych wrażeń, a szanse na pierwszy stopień podium były dzięki temu bardziej wyrównane dla wszystkich osób startujących! - opisuje prowadząca wydarzenie reprezentantka Polski w roundnet Paulina Pojawis z Fundacji Kamienica1.

   Podium o tytuł Króla Kortu:

   1. Konrad Grzankowski

   2. Marek Szymański

   3. Mateusz Hofman

   Podium o tytuł Królowej Kortu:

   1. Katarzyna Bonifrowska

   2. -

   3. -

    Klasyfikacja ogólna:

   1. Konrad Grzankowski

   2. Marek Szymański

   3. Katarzyna Bonifrowska

   - W turnieju wzięli udział m.in.: obecni reprezentanci Polski, osoby studiujące na szczecińskich i koszalińskich publicznych uczelniach wyższych czy mieszkańcy Szczecina. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy osobom, które zwyciężyły! Zapraszamy na kolejne bezpłatne treningi! - dodaje Paulina Pojawis.

    

   Kolejne turnieje roundnet już w marcu:

   - “Spike The West - III Halowe Mistrzostwa Polski w Roundnet 2023”;

   - “I Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Roundnet 2023”.

   Warto się do nich przygotować zatem przypominamy, że w piątki odbywają się cykliczne bezpłatne otwarte treningi roundnet dla wszystkich chętnych w godz.: 17:00 - 18:30 na Hali Sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Tenisowej 33 w Szczecinie.

   Więcej informacji o treninagach na dedykowanej grupie Roundnet Szczecin: https://www.facebook.com/groups/346903925937348

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!