Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Tak wyglądają oficjalne koszulki 4. Szczecińskiego Biegu Nocnego

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Tak wyglądają oficjalne koszulki 4. Szczecińskiego Biegu Nocnego

   Na ten dzień miłośnicy biegania czekają przez cały rok.  W nocy z 12 na 13 maja odbędzie się 4. Szczeciński Bieg Nocny. Biegacze po raz kolejny będą mieli szansę przebiec przez centrum miasta na dystansie 5 lub 10 km.

   Dla uczestników biegu Spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przygotowała wielką niespodziankę. Po raz pierwszy będą mieli okazję do tego, by biec w specjalnie zaprojektowanej koszulce z elementami odblaskowymi: konstelacją Oriona, która jak wiemy znalazła swoje odzwierciedlenie w położeniu 3 szczecińskich placów.

   Z zapisami startujemy 13 lutego o godzinie 13:00, zaś w dniach 13 – 24 lutego obowiązują specjalne promocyjne ceny na zestaw: pakiet startowy z koszulką.

   Przypomnijmy, że w dwóch pierwszych odsłonach zawodnicy mierzyli się w biegu po szczecińskich bulwarach, a rok temu po centrum miasta. Jakimi ulicami Śródmieścia pobiegniemy w tym roku? Przekonamy się już niebawem.

   Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse: na 5 i 10 km. Bez względu na to jaki dystans wybiorą, mogą mieć pewność, że trasa będzie zaskakiwać na każdym kilometrze – świetlne aranżacje i dopingi będą dodawały mocy każdemu zawodnikowi.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!