Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Tak wyglądają oficjalne koszulki 4. Szczecińskiego Biegu Nocnego

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Tak wyglądają oficjalne koszulki 4. Szczecińskiego Biegu Nocnego

   Na ten dzień miłośnicy biegania czekają przez cały rok.  W nocy z 12 na 13 maja odbędzie się 4. Szczeciński Bieg Nocny. Biegacze po raz kolejny będą mieli szansę przebiec przez centrum miasta na dystansie 5 lub 10 km.

   Dla uczestników biegu Spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przygotowała wielką niespodziankę. Po raz pierwszy będą mieli okazję do tego, by biec w specjalnie zaprojektowanej koszulce z elementami odblaskowymi: konstelacją Oriona, która jak wiemy znalazła swoje odzwierciedlenie w położeniu 3 szczecińskich placów.

   Z zapisami startujemy 13 lutego o godzinie 13:00, zaś w dniach 13 – 24 lutego obowiązują specjalne promocyjne ceny na zestaw: pakiet startowy z koszulką.

   Przypomnijmy, że w dwóch pierwszych odsłonach zawodnicy mierzyli się w biegu po szczecińskich bulwarach, a rok temu po centrum miasta. Jakimi ulicami Śródmieścia pobiegniemy w tym roku? Przekonamy się już niebawem.

   Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse: na 5 i 10 km. Bez względu na to jaki dystans wybiorą, mogą mieć pewność, że trasa będzie zaskakiwać na każdym kilometrze – świetlne aranżacje i dopingi będą dodawały mocy każdemu zawodnikowi.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!