Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Roundnet Szczecin na Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii. Wesprzyj grupę i przyjdź na spotkanie!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Roundnet Szczecin na Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii. Wesprzyj grupę i przyjdź na spotkanie!

   Wesprzyj grupę Roundnet Szczecin, z której to kilka osób zostało zakwalifikowanych na Mistrzostwa Świata w grze zespołowej roundnet.

    

   #WspieramKadrę2024

   W Mistrzostwach Świata wystartuje około 700 zawodników z około 35 krajów. Podczas tego światowego święta roundnet nie może zabraknąć grupy Roundnet Szczecin jako części oficjalnej Kadry Narodowej Reprezentacji Polski.

   Zawody odbędą się w dniach 29.08 - 01.09 tego roku w Guildford (niedaleko Londynu). Warto zaznaczyć, że 25% głównego składu to zawodnicy grający w barwach Roudnet Szczecin! Dla niektórych osób z Roundnet Szczecin przygoda z tą grą zaczęła się już 8 lat temu.

   Roundnet Szczecin w Kadrze Narodowej Reprezentacji Polski:

   Marek Szymański
   Katarzyna Bonifrowska
   Paulina Pojawis
   Olga Wachowiec
   Marta Mierzwa

   Wspierający nas wolontariusze:

   Krzysztof Kuzak
   Jakub Matuszewski
   Mateusz Hofman
   Artur Mazur

   -  Wyjazd jest dla grupy zbyt kosztowny dlatego też prosimy Was o wsparcie finansowe: https://zrzutka.pl/jvyarv - mówi Paulina Pojawis z Fundacji na rzecz rozwoju sztuki i promocji zdrowia Kamienica 1. - Każdy grosik przybliża do celu i pomaga spełnić to marzenie!

    

   W sumie kadra liczy 20 osób z całej Polski. Zobaczcie rankingi zawodników i zawodniczek w Polsce. Miejsce w kadrze narodowej zapewniła sobie najlepsza dziesiątka kobiet i mężczyzn:

   Link do rankingu kobiet

   Link do rankingu mężczyzn

   Dołączając do tego wydarzenia dowiesz się więcej i będziesz na bieżąco z tym jak wyglądają przygotowania grupy Roundnet Szczecin do wyjazdu, przebieg samego wyjazdu oraz podsumowanie jak spisała się grupa!

   *Zebrane środki, których grupa nie wykorzysta podczas wyjazdu na Mistrzostwa Świata przeznaczymy na dalsze działania związane z rozwojem i popularyzacją gry roundnet.

    

    

   #ZagrajWRoundnet
    

   Bezpłatne cykliczne spotkania Roundnet Szczecin odbywają się w godzinach 17:00 - 19:00 w każdy wtorek, piątek i niedzielę na Jasnych Błoniach w Szczecinie!

   Zasady gry roundnet:

   Najłatwiej zrozumieć zasady gry oglądając film

   Jest to gra zespołowa, zasadami przypominająca siatkówkę. W roundnet gramy 2 vs 2, obie drużyny mają 3 odbicia podczas jednej akcji. Przy serwie i ostatnim uderzeniu (ataku), piłka musi odbić się od naciągniętej na obręcz siatki o średnicy ok 1 m. Jest to gra bez wyznaczonego pola gry, dlatego zawodnicy mogą poruszać się 360 stopni dookoła siatki i rozgrywać akcje w dowolnym miejscu.

   Pamiętajcie - Roundnet World Championship 2024 startuje już 29 sierpnia

   Link do strony wydarzenia

   Więcej informacji znajdziecie także tutaj: https://kamienica1.pl/wspieramkadre2024/

   Dziękujemy za przeczytanie całości i zachęcamy do wsparcia grupy za pośrednictwem specjalnie utworzonej zrzutki: https://zrzutka.pl/jvyarv

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!