Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Otwarty trening z Portowcami już w niedzielę

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Otwarty trening z Portowcami już w niedzielę

   Hej Portowcy, gotowi na kolejną przygodę z Dumą Pomorza? 29 października o godzinie 10:00 odbędzie się otwarty trening z Portowcami. Zapraszamy najmłodszych sympatyków Pogoni Szczecin na świetną zabawę, okraszoną solidną dawką sportowego wyzwania! Event będzie miał miejsce na boisku nr 3 Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera.

   Dotychczas odbyło się sześć edycji treningu z Portowcami. Akcję przeprowadzaliśmy rokrocznie, jednak w 2020 i 2021 roku była zawieszona z uwagi na obostrzenia związane z pandemią. W ubiegłym roku powróciliśmy do organizacji wydarzenia, a wy odwięczyliście się nam wspaniałą frekwencją na zabawie. W tym roku będzie równie zjawiskowo, dajemy słowo!

   Wszystkich najmłodszych wraz z opiekunami zapraszamy na boisko nr 3 (na co dzień występuje na nim m.in. drugi zespół Pogoni Szczecin oraz drużyna kobieca Dumy Pomorza) 29 października, od godziny 10:00. Specjalnie dla Was na treningu zjawią się piłkarze pierwszego zespołu granatowo-bordowych, a także piłkarki kobiecej Pogoni Szczecin. Liczymy, że gorąco ich przywitacie! Zajęcia będą koordynować trenerzy Pogoń Szczecin Football Schools. Odwiedzi Was również uwielbiana przez najmłodszych sympatyków Dumy Pomorza klubowa maskotka, czyli nasz niezastąpiony Gryfus.

   Jeśli macie taką możliwość, zabierzcie ze sobą na trening własne piłki do gry – podczas zabawy mogą się Wam okazać niezbędne. Nie zapomnijcie również o doskonałym humorze i mocy radosnych uśmiechów, bo tego dnia to będzie nas wszystkich najważniejsze!

   My już nie możemy doczekać się Waszej wizyty, drodzy Portowcy. Czekamy na Was z otwartymi ramionami - zagrajmy razem w piłę!

   Partnerem wydarzenia jest Gmina Miasto Szczecin - Partner Strategiczny Pogoni Szczecin.

   Zobacz materiał wideo z ubiegłorocznego treningu z Portowcami.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!