Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Mistrzostwa Świata w Karate WKA

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Mistrzostwa Świata w Karate WKA

   W dniach 16-18 września br. w szczecińskiej Netto Arenie odbędą się Mistrzostwa Świata w Karate WKA. Weźmie w nich udział blisko pół tysiąca zawodników z 26 krajów, m.in z Australii, Brazylii, Ukrainy i Zimbabwe. 

   Całe wydarzenie rozpocznie się już 15 września na Wałach Chrobrego. Tam będzie miał miejsce szereg wydarzeń towarzyszących: weryfikacja i ważenie w Hotelu Focus, Seminaria: Sędziowskie i Techniczne w sali Politechniki Morskiej (zawodnicy będą szkolić się pod okiem znanego zawodnika Andrea Calzola z Włoch) oraz kolacja dla sędziów i VIP-ów w Restauracji Columbus.

   Ceremonia Otwarcia imprezy jest przewidziana na 16 września br. o godz.19:00 w Netto Arenie.

   Jednym z głównych akordów Mistrzostw Świata WKA będzie Międzynarodowa Gala Karate "UKF 5 & UKF Finals", która odbędzie się w Netto Arenie 17 września o godz. 20:30. W walce wieczoru zmierzą się Krystian Patalas (Polska) i Kamil Hejmanowski (Anglia). Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV.

   Mistrzostwa Świata w Karate WKA to największa i najważniejsza w tym roku impreza sportowa w Szczecinie. Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Szczecin i Województwo Zachodniopomorskie. Organizatorem imprezy jest szczeciński Klub Karate Bushikan, z ramienia Polskiego Zjednoczenia Karate. Prezesem obu jest 5-krotny Mistrz Świata i 10-krotny Mistrz Europy Paweł Bombolewski, Honorowy Ambasador Szczecina.

   Bilety na wydarzenie, w cenie 20 zł za dzień, będą dostępne w kasach Netto Areny.

   To nie pierwszy raz kiedy Bushikanowi przypada możliwość promocji walorów Szczecina i Województwa Zachodniopomorskiego za pomocą organizacji imprezy tak dużej rangi w Karate - było tak już w 2014 r. za sprawą Mistrzostw Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów, a także Pucharu Świata w 2020 r.

    

   Film promocyjny wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=_uiJWyZfHfg

   Krótki film promocyjny imprezy z napisami (link do pobrania): https://we.tl/t-gn73P9eld5

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!