Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Kolędowanie z Portowcami 2022

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Kolędowanie z Portowcami 2022

   16 grudnia br. na Stadionie Miejskim w Szczecinie odbędzie się druga edycja „Kolędowania z Portowcami”. W ramach otwartego i darmowego wydarzenia zgromadzimy się, by wspólnie odśpiewać świąteczne kolędy i spędzić czas w świątecznej atmosferze.

   Na terenie stadionu odbędzie się również jarmark świąteczny z przeróżnymi przysmakami. Nie zabraknie także Świętego Mikołaja i wielu akcentów, które nierozerwalnie kojarzą się z tym magicznym czasem.

   Rok temu bawiliśmy się tak - https://www.youtube.com/watch?v=pYCLUmQtmgc. 2022 rok to czas nowej, fascynującej przygody!

   W trakcie wydarzenia prowadzona będzie również świąteczna zbiórka produktów żywnościowych, prowadzona przy współpracy z Bankiem Żywności w Szczecinie. To najważniejsza część tego wieczoru, zatem mocno liczymy na Wasze zaangażowanie.

   Otwarcie bram stadionu nastąpi 16 grudnia o godzinie 17:30, start przedsięwzięcia został zaplanowany na godzinę 18:00. Zapraszamy na trybunę A, wejściem od strony ulicy Witkiewicza, bramą A5, obok kołowrotka KA2. 

   Dystrybucja darmowych biletów rozpoczęła się 28 listopada br. Od tego dnia można je nabyć na stronie internetowej bilety.pogonszczecin.pl. Wejściówki na „Kolędowanie z Portowcami” można też odbierać stacjonarnie – w Punkcie Obsługi Kibica, w dniach roboczych, w g. 12-18.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!