Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Hala tenisowa kontynuuje współpracę z Grupą Polmotor

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Hala tenisowa kontynuuje współpracę z Grupą Polmotor

   Umowa ze sponsorem tytularnym obiektu została przedłużona o kolejne trzy lata. Hala tenisowa na kortach przy alei Wojska Polskiego nadal będzie nosić nazwę Kia Polmotor Arena.

   - To miejsce dobrze służy Szczecinowi, dobrze służy tenisowi. Cieszę się, że nazwa zostaje w rękach lokalnego biznesu. Kia Polmotor to sprawdzony partner, który mocno wspiera rozwój sportowców - i tych dużych i tych małych – powiedział Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

   Na mocy porozumienia Gmina Miasto Szczecin otrzyma od partnera 150 000 zł przez cały czas trwania umowy. Poza tym Grupa Polmotor przekazała szczecińskim klubom tenisowym dwa samochody, a także zobowiązała się do wspierania lokalnego tenisa poprzez organizację turniejów, fundowanie nagród i pucharów.

   - Cieszymy się, że możemy przez kolejne trzy lata mieć swój wkład w rozwijanie i wychowanie dzieci i młodzieży, która tu trenuje – powiedział Dariusz Olkiewicz, Prezes Grupy Polmotor.

   To już trzecia umowa dot. sponsorowania obiektu z Grupą Polmotor. Współpraca rozpoczęła się w 2018 r. Od tej pory na terenie obiektu przy al. Wojska Polskiego sponsor zorganizował z klubami SKT i Promasters m.in.: 50 turniejów KIA POLMOTOR KIDS CUP, przekazując w sumie ponad 1000 nagród dla dzieci oraz 14 samochodów, aby dzieci mogły bezpiecznie dojechać na zawody na terenie całej Polski.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!