Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   ATP Challenger Pekao Szczecin Open 2022

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   W środę odbyła się konferencja prasowa, podczas której symbolicznie zainaugurowaliśmy 29. edycję turnieju ATP Challenger Pekao Szczecin Open.

   W spotkaniu z przedstawicielami mediów w hotelu IBIS Styles wzięli udział:

   • Katarzyna Koroch, dyrektor Regionu Zachodniego Banku Pekao S.A.
   • Lidia Rogaś, Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin.
   • Michał Kozłowski, reprezentujący firmę Lexus Kozłowski.
   • Krzysztof Bobala, dyrektor turnieju Pekao Szczecin Open.

   Jako pierwsza zabrała głos Katarzyna Koroch.

   - Jesteśmy przygotowani do tegorocznej edycji tak dobrze, jak w poprzednich latach. Dla nas to ważny moment w roku, gdyż to doskonała okazja, aby w dobrej atmosferze mieć możliwość spotkania się z naszymi kluczowymi partnerami. W tym roku priorytetowo stawiamy na to, aby wielu klientów z całego kraju miało możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

   Wypowiedź w wersji audio oraz wideo: https://we.tl/t-e0qlebmEfc

   Ramię w ramię z Bankiem Pekao S.A. idzie także Miasto Szczecin, czyli drugi ze sponsorów tytularnych naszego Challengera.

   - Pekao Szczecin Open to największy i najstarszy turniej tej klasy – to dla miasta kluczowe wydarzenie w roku. Warto podkreślić, że ten turniej aż trzykrotnie został wyróżniony tytułem najlepszego Challengera na świecie, co tylko podkreśla rangę eventu. Turniej świetnie wpisuje się w działania promocyjne miasta – powiedziała Lida Rogaś, Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin.

   Wypowiedź w wersji audio oraz wideo: https://we.tl/t-e0qlebmEfc

   Przez lata przyzwyczailiśmy się do tego, że na naszym turniejowym obiekcie można podziwiać nie tylko wspaniałe mecze, ale też piękne samochody. O tym, czego możemy spodziewać się w tym roku opowiedział Michał Kozłowski, przedstawiciel firmy Lexus Kozłowski, głównego sponsora turnieju.

   - Obsługa logistyczna turnieju jest już dobrze rozplanowana, mamy nową, zaktualizowaną flotę. Będzie bezpiecznie, sprawnie, więc kluczowe aspekty są już dopięte na ostatni guzik. Dodatkowo mamy własną strefę na kortach, gdzie będziemy mogli przedstawić kibicom nasze modele aut – zapowiadał Michał Kozłowski.

   Wypowiedź w wersji audio oraz wideo: https://we.tl/t-e0qlebmEfc

   Jako ostatni na konferencji głos zabrał Krzysztof Bobala.

   - Na liście zgłoszeń mamy aż sześciu zawodników z pierwszej setki rankingu, co mnie niezwykle cieszy. Jeśli chodzi o „dzikie karty” to w tym roku mamy do dyspozycji zaledwie trzy. Jedną otrzyma Albert Ramos-Vinolas, który obecnie znajduje się na 42. pozycji światowego rankingu i bez niej nie mógłby zagrać w naszym turnieju. Druga dzika karta trafia w ręce mistrza Polski – Daniela Michalskiego. Trzeciej dzikiej karty dzisiaj jeszcze nie podam, ponieważ prowadzimy rozmowy z jednym naprawdę dobrym zawodnikiem. Jeśli nasze rozmowy zakończą się fiaskiem, wówczas dziką kartę otrzyma jeden z Polaków. Szansę zagrania w eliminacjach otrzymają na pewno Szymon Kielan oraz Jan Choiński, który wygrał niedawno Futuresa. O dwie ostatnie „dzikie karty” do eliminacji singla i debla jest jeszcze walka – zakończył dyrektor największego i najstarszego krajowego Challengera.

   Wypowiedź w wersji audio oraz wideo: https://we.tl/t-e0qlebmEfc

   Turniej eliminacyjny ma planowo rozpocząć się w najbliższą niedzielę.

   Sponsorami tytularnymi Pekao Szczecin Open są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin. Turniej należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!