Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Żagle 2023 – Tu będzie można odpocząć – Strefa Piw Kraftowych

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Żagle 2023 – Tu będzie można odpocząć – Strefa Piw Kraftowych
   CBZ.jpg
   CBZ_2.jpg
   CBZ_12.jpg
   CBZ_16.jpg

   Święto piwa w samym środku lata? Jest to możliwe. Za sprawą obecnej na Żaglach Strefy Piw Kraftowych miłośnicy złotego trunku będą mogli skosztować rzemieślniczych specjałów w otoczeniu żagli i dobrej muzyki.

   Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce i okoliczności przyrody do zrelaksowania i cieszenia się obecnością na największym wydarzeniu żeglarskim w naszym regionie? Ulokowana u stóp Wałów Chrobrego z widokiem na Odrę i cumujące jednostki, z muzyką w tle Strefa Piw Kraftowych po raz kolejny pojawi się na Żaglach.

   W specjalnie wyznaczonej Strefie wypełnionej leżakami, klimatycznymi dekoracjami i oświetleniem zagoszczą wyjątkowe, rzemieślnicze piwa różnych gatunków. Bogata oferta kraftowych browarów będzie obejmować nie tylko procentowe trunki, ale także dobrze wywarzone „zerówki”. Odwiedzając Craft Beer Zone będzie można zapoznać się z tajnikami warzenia piwa, porozmawiać z piwowarami i skosztować modyfikacji tradycyjnych receptur chmielu, drożdży i słodu. Spodziewamy się 12 wystawców, którzy wspólnie z food truckami i strefą gastronomiczną zadbają o podniebienia odwiedzających. Pojawi się także stoisko z winem musującym. Nad całością będzie czuwał dj, który zadba o oprawę muzyczną w odpowiednim klimacie.

   Do Craft Beer Zone będzie można zajrzeć przez trzy dni i wieczory Żagli. Strefa będzie dostępna w godzinach trwania wydarzenia, czyli od rana, do późnych godzin wieczornych.

   Wszystkie aktualności oraz najważniejsze informacje znajdują się na naszej stronie https://zagle.szczecin.eu/ oraz w wydarzeniu na Facebooku Żagle 2023 – Żeglarski Szczecin Zaprasza!

   Zobacz więcej:

   Żagle 2023 zacumują w Szczecinie po raz kolejny - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Żagle 2023 już niedługo - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Tegoroczne Żagle 18-20 sierpnia! - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!