Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   21°

   Żagle 2022. Niepowtarzalne pamiątki

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Żagle 2022. Niepowtarzalne pamiątki

   Podczas tegorocznej edycji Żagli będzie można zdobyć niespotykaną dotąd pamiątkę. Z okazji żeglarskiego święta Żegluga Szczecińska przygotowała serię gadżetów, które będą dostępne wyłącznie podczas najbliższego weekendu.

   Do Żagli 2022 pozostały zaledwie dwa dni. Powoli zapełniają się szczecińskie hotele, również mieszkańcy szykują się do weekendu pełnego wrażeń. Przy okazji wydarzenia będzie można kupić specjalną pamiątkę, której nie dostaniemy nigdzie indziej. Spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przygotowała serię niewielkich gadżetów, które dostępne będą na stoisku Visit Szczecin.

   Stoisko Visit Szczecin znajdzie się przy skrzyżowaniu ulic Jana z Kolna z Admiralską. W sklepiku z miejskimi pamiątkami znajdziemy między innymi kubki, breloki, magnesy, a nawet… skarpetki. Sklepik czynny będzie w piątek w godzinach 16-20, w sobotę i w niedzielę w godzinach 10-20.

   Wszystkie gadżety sygnowane są napisem Żagle 2022. Posiadają również wizerunek marynarza – pomnika z Alei Fontann. Są kolorowe i z pewnością przyciągają uwagę. To doskonały również pomysł dla tych, co chcieliby sprezentować coś szczecińskiego osobom najbliższym czy znajomym.

   Więcej informacji na temat zbliżających się Żagli 2022 znajdziemy na stronie www.zagle.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!