Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Regatowa Reprezentacja Szczecina – nabór na kolejny sezon

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Regatowa Reprezentacja Szczecina – nabór na kolejny sezon

   Młody żeglarzu, ta przygoda może być właśnie dla Ciebie. Dziś ruszył nabór do Regatowej Reprezentacji Szczecina na sezon 2024. Zapraszamy zawodników i ich trenerów do zgłaszania kandydatur.

   O Regatowej Reprezentacji Szczecina można mówić w samych superlatywach. To najlepsi z najlepszych żeglarzy w naszym mieście, których nazwiska są już bardzo dobrze rozpoznawalne na żeglarskiej arenie. Już po raz piąty uruchomiona została rekrutacja do Regatowej Reprezentacji Szczecina.

   Do programu mogą przystąpić zawodnicy szczecińskich klubów żeglarskich.

   - O przyjęciu do RRS-u zdecydują osiągnięcia młodych żeglarzy w poprzednich sezonach, sukcesy oraz opinie trenerów - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Wypełniony wniosek składa trener klubowy w terminie 14 dni od dnia rozpoczęcia naboru tj. do 7 listopada 2023, w sekretariacie Centrum Żeglarskiego.

   Wniosek można pobrać na stronie: https://www.centrumzeglarskie.pl zakładka RRS.

   Po zakończeniu przyjmowania wniosków komisja rozpatrzy kandydatury, a następnie Centrum Żeglarskie poinformuje trenera klubowego Zawodnika o decyzji powołania lub odrzucenia wniosku w terminie 10 dni od ostatniego dnia składania wniosków to jest do 17 listopada 2023r.

   Więcej informacji w zakładce RRS na stronie www.centrumzeglarskie.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!