Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Poszukiwani chętni na dwa etapy wyprawy na północny kraniec Europy Darem Szczecina

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Poszukiwani chętni na dwa etapy wyprawy na północny kraniec Europy Darem Szczecina

   Poszukujemy wilków morskich na dwa etapy wyprawy na północny kraniec Europy Darem Szczecina. Pierwszy odcinek to Szczecin-Bergen (4-18.06.2023), drugi Bergen-Tromso (18.06 – 6.07.2023). Cena pierwszego odcinka 1500 zł, cena drugiego 2100 zł. Więcej informacji na temat rejsu można uzyskać pod numerem tel. +48 91 460 08 44, a także na stronie www.centrumzeglarskie.pl i rekrutacja@centrumzeglarskie.pl

   Wyprawa rozpocznie się 4 czerwca w Szczecinie. Start z portu w Centrum Żeglarskim. Śmiałkowie, którzy zdecydują się wziąć udział w tej ekscytującej wyprawie na trasie będą podziwiali m.in. potężne góry, szczyty pokryte lodowcami schodzącymi do morza i wybrzeża pokryte kolorową w lecie tundrą.

   - Wyprawa ma charakter żeglarski. Wszyscy uczestnicy zostaną przydzieleni do wacht, w trakcie których będą sterować, prowadzić obserwację, nawigować, stawiać i zrzucać żagle, przygotowywać posiłki i sprzątać jacht - powiedział Kacper Reszczyński z Centrum Żaglarskiego. Doświadczenie żeglarskie jest mile widziane, ale nie wymagane. Każdy uczestnik w dniu rozpoczęcia wyprawy musi być jednak pełnoletni.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!