Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Nagrody Żeglarskie - za dwa tygodnie kończymy nabór

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Nagrody Żeglarskie - za dwa tygodnie kończymy nabór

   Tylko do 15 lutego można zgłaszać kandydatów do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. Wyróżnienia zostaną przyznane w 9 kategoriach.

   Znasz wytrawnego żeglarza albo zapalonego regatowca? Spotykasz się z ludźmi, dla których żeglarstwo jest największą pasją, którą zarażają innych? A może sam brałeś udział w niesamowitym rejsie i uważasz, że zasługuje on na nagrodę? Jeśli tak, to koniecznie wyślij formularz zgłoszeniowy do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina.

   - Wyróżnienia w Międzynarodowych Nagrodach Żeglarskich przyznawane są żeglarzom z Pomorza Zachodniego i Pomorza Przedniego za wyjątkowe osiągniecie dokonane w roku poprzednim. Nagrody są ukłonem w kierunku środowiska żeglarskiego i mają na celu popularyzację żeglarstwa i jego tradycji; uhonorowanie ważnych osiągnięć żeglarskich (w tym związanych z Pomorzem Zachodnim i Pomorzem Przednim); kształtowanie i rozwijanie świadomości morskiej i wyróżnienie dokonań w dziedzinie wychowania morskiego dzieci i młodzieży - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystka Wydarzenia. 

   Nagrody zostaną wręczone w 9 kategoriach:

   • Nagroda Główna - Nagroda im. kapitana Ludomira Mączki;
   • Rejs Roku – Nagroda imienia Wyszaka (fundatorem nagrody jest Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski);
   • Żeglarz Roku (fundatorem Nagrody jest ZOZŻ);
   • Regatowiec Roku – Nagroda imienia kapitana Kazimierza Kuby Jaworskiego;
   • Popularyzator Żeglarstwa – Nagroda imienia kapitana Kazimierza Haski;
   • Nagroda Kota Umbriagi;
   • Trener Roku – Nagroda imienia Teodora Czarneckiego;
   • Wydarzenie Żeglarskie;
   • Żeglarska Nagroda Specjalna imienia Aleksandra Doby.

   Zgłoszenia prowadzone są za pośrednictwem elektronicznego formularza pod linkiem https://www.accredi.pl/nagrodyzeglarskie. Można też pobrać ze strony http://nagrodyzeglarskie.szczecin.pl/ druk zgłoszeniowy oraz wysłać go pocztą na adres: nagrody.zeglarskie@zstw.szczecin.pl Zgłoszenia do poszczególnych nagród trwają do 15 lutego. Kandydatów mogą zgłaszać mieszkańcy Szczecina, województwa zachodniopomorskiego i Pomorza Przedniego, a w przypadku Nagrody imienia kapitana Ludomira Mączki, także mieszkańcy całej Polski. Prócz tego kandydatów zgłaszać mogą także: członkowie kapituły oraz instytucje publiczne, związki, stowarzyszenia, fundacje, organizacje i kluby żeglarskie. Spośród nadesłanych kandydatur wyłonieni zostaną nominowani do poszczególnych wyróżnień.

   Formularze będą przyjmowane do 15 lutego 2024. Zwycięzców poznamy 16 marca.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!