Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Nabór na żeglarskie półkolonie w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Nabór na żeglarskie półkolonie w Szczecinie

   Zajęcia na Optymistach i deskach typu SUP – to tylko część atrakcji, które czekają na młodych adeptów żeglarstwa w nadchodzące wakacje. Centrum Żeglarskie w Szczecinie prowadzi nabór na półkolonie z mnóstwem żeglarskich przygód.


   Na dzieci i młodzież w wieku od siedmiu do czternastu lat czeka pięć dni aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Młodzi adepci żeglarstwa będą m.in. uczyli się współdziałać w grupie i spędzą czas na grach i zabawach.
   Terminy półkolonii: 3-7 lipca, 10-14 lipca, 17-21 lipca, 24-28 lipca i 7-11 sierpnia. 


   Półkolonie w Centrum Żeglarskim to przede wszystkim atrakcje na wodzie. Doświadczona kadra instruktorów opowie uczestnikom jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Wykwalifikowani wychowawcy zapewnią atrakcyjne zajęcia sportowe, taneczne oraz zajęcia na Optimistach i deskach typu SUP. W przerwie na uczestników czekać będzie obiad, a ostatniego dnia ognisko z kiełbaskami.


   Więcej informacji o półkoloniach przygotowanych przez Centrum Żeglarskie można znaleźć pod numerem telefonu 91 460 08 44 lub adresem e-mail rekrutacja@centrumzeglarskie.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!