Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Młodzi żeglarze i oficerowie łącznikowi poszukiwani

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Lubisz wyzwania? Jesteś ambitny? Chcesz poczuć się jak wilk morski? Jeśli tak, to… zostań członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina, oficerem łącznikowym albo wolontariuszem podczas regat The Tall Ships Races 2024. Rekrutacja rusza 21 listopada br. o godz. 12.00.

   W regatach na dwóch etapach popłyną trzy szczecińskie jachty: Dar Szczecina, Zryw oraz Urtica. Reprezentacja odwiedzi porty w Kłajpedzie, Helsinkach, Tallinie, Turku, Mariehamn oraz port finałowy w Szczecinie. Szukamy 42 osób, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę i reprezentować w żeglarskich zmaganiach nasze miasto.

   Aby zostać członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina należy:

   - najpóźniej w dniu 20.06.2024 r. mieć ukończone 18 rok życia,

   - mieszkać, uczyć się lub pracować w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie),

   - znać co najmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym,

   - złożyć oświadczenie, że stan zdrowia zezwala na udział w projekcie,

   - posiadać umiejętność pływania wpław,

   - posiadać zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie,

   - być osobą odpowiedzialną, zaangażowaną, kreatywną i otwartą

    

   Podczas finału The Tall Ships Races, w dniach 2 - 5 sierpnia 2024 r. do Szczecina przypłyną jednostki z całego świata. Dlatego potrzebujemy 80 oficerów łącznikowych (wolontariat) oraz 10 wolontariuszy do obsługi wydarzenia, którzy będą wspierać organizatora w koordynacji działań.

   Szukamy osób, które:

   - w dniu złożenia deklaracji online będą miały ukończony 20 rok życia (Oficer Łącznikowy), 18 rok życia (obsługa wydarzenia),
   - znają języki obce,
   - lubią wyzwania i są odpowiedzialne,
   - lubią pracę w zespole,
   - są zdrowe, mają dobrą kondycję i odporność na stres 

   Rekrutacja odbędzie się na stronie centrumzeglarskie.pl i potrwa w dniach 21.11 br. – 29.02.2024 r. Zapraszamy na pokład!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!