Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   Zostań strażnikiem miejskim. Nabór trwa!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Zostań strażnikiem miejskim. Nabór trwa!

   Chcesz pomagać lokalnej społeczności? Nie boisz się wymagającej i odpowiedzialnej pracy? Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Jako funkcjonariusz będziesz dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i chronić porządek publiczny w Szczecinie. Straż Miejska Szczecin ogłosiła nabór na  stanowisko: strażnik miejski – aplikant (liczba wolnych stanowisk 3)

   Straż Miejska została powołana do dbania o ład i porządek, spełniając służebną rolę wobec społeczności lokalnej ma również znaczący wpływ na bezpieczeństwo w gminie. Podejmując interwencje nawet wobec „drobnych” wykroczeń zapobiega często popełnianiu przestępstw.

   Ochrona porządku publicznego, w tym m.in. działania patrolowo-interwencyjne, podejmowanie czynności w przypadku naruszeń przepisów prawa, ochrona mienia oraz życia i zdrowia mieszkańców, zabezpieczanie zgromadzeń i imprez publicznych – to główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku aplikanta. Oferujemy pracę patrolową w terenie, w systemie trzyzmianowym.

   Aplikantem straży miejskiej może zostać osoba, która spełnia następujące wymagania formalne: obywatelstwo polskie, wykształcenie co najmniej średnie, sprawność fizyczna i psychiczna predysponująca do pracy w służbach. Kandydat musi mieć ukończone 21 lat, nienaganną opinię, nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, musi mieć również uregulowany stosunek do służby wojskowej. Obowiązkowo kandydat na strażnika miejskiego musi posiadać prawo jazdy kat.B.

   Dodatkowo mile widziane będą m.in.: wykształcenie wyższe (na kierunku administracja, bezpieczeństwo publiczne, ochrona środowiska), a także doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze stosowaniem przepisów prawa, doświadczenie w pracy w firmach lub instytucjach zajmujących się utrzymaniem bezpieczeństwa i porządku publicznego, posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi, znajomość języków obcych, wiedza o działalności straży miejskiej i znajomość topografii Szczecina.

   Wymagamy umiejętności podporządkowania się szczególnej dyscyplinie służbowej, umiejętności pracy w grupie oraz odporności na stres .

   Oferujemy stabilne zatrudnienie, tak pożądane obecnie na rynku pracy, z wynagrodzeniem zasadniczym 3700 zł brutto, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, premie motywacyjne w zależności od wyników pracy, system nagród uznaniowych .Po roku zatrudnienia możliwość przedłużenia umowy i awansu na stanowisko młodszego strażnika z podwyższonym wynagrodzeniem „trzynastą pensję”, bezpłatne szkolenia, pakiet świadczeń socjalnych.

   Oferty należy składać w terminie do: 31.05.2023r. do godz. 1200,w zamkniętych kopertach
   z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Strażnik - aplikant w Straży Miejskiej Szczecin” na adres:

   Sekcja kadr

   Straż Miejska

   ul.  Sebastiana Klonowica 1b, 71-241 Szczecin

   (Uwaga: liczy się data wpływu do Straży Miejskiej Szczecin)

   link do oferty https://bip.um.szczecin.pl/chapter_11365.asp?soid=ED2D6B746CBC48F4A2CF072B0E03B494

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!