Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Żagle 2022. Most pontonowy połączy dwa brzegi

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Żagle 2022. Most pontonowy połączy dwa brzegi

   Mieszkańcy i turyści, podczas tegorocznego żeglarskiego święta „Żagle 2022”, będą mogli korzystać z mostu pontonowego. Jego montaż rozpocznie się już 17 sierpnia.

   Żagle 2022 to nie tylko przepiękne żaglowce czy oldtimery. To również mnóstwo wydarzeń towarzyszących. By ułatwić przemieszczanie się pomiędzy różnymi strefami rozlokowanymi zarówno na lewym brzegu naszego miasta, jak i na Łasztowni, rozstawiony zostanie most pontonowy.

   - Pierwsze jego elementy zaczną przypływać już 16 sierpnia - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Dostarczą go Saperzy z 5. Pułku Inżynieryjnego ze Szczecina – Podjuchy. 19 sierpnia około godziny 10 i, po odbiorze, most zostanie udostępniony wszystkim mieszkańcom i turystom.

   Most pontonowy zlokalizowany będzie pomiędzy Bulwarem Piastowskim, a Bulwarem Gdyńskim - w sąsiedztwie restauracji Ładoga. Tuż obok znajdzie się scena główna na której wystąpi m.in. Viki Gabor, Patrycja Markowska czy Grzegorz Hyży.

   Demontaż mostu pontonowego rozpocznie się 22 sierpnia po godzinie 7 rano.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!