Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Wystartowały zapisy na Bieg Niepodległości

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wystartowały zapisy na Bieg Niepodległości

   11 listopada w naszym mieście odbędzie się coroczny Bieg Niepodległości. Wystartowały zapisy na wydarzenie, w którym – w ubiegłym roku – wzięło udział ponad 700 osób!

   Patriotyczny bieg  organizowany przez Żeglugę Szczecińską cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłym roku, we wszystkich zmaganiach, wzięło udział 730 osób. Wiele wskazuje na to, że w tym roku sportowców będzie jeszcze więcej. Wystartowały bowiem zapisy na wydarzenie, które organizowane jest po raz czwarty.

   - W pierwszej kolejności wystartowały zapisy na nordic walking oraz bieg dla dorosłych - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Im szybciej się zapiszemy – tym cena będzie niższa. Dla numerów od 1 do 100 wynosi 55 złotych, dla 101-300 – 65 złotych, dla numerów 301-400 75 złotych.

   Masz nordic walking dla numerów od 401-450 kosztuje 55 złotych, dla numerów 451-500 wynosi 65 złotych.

   W cenie pakietu otrzymujemy numer startowy z chipem, okazjonalny medal oraz drobny upominek.

   Do 24 października, przy zakupie pakietu, można również dokupić specjalną, niepodległościową koszulkę biegową. Nie ma możliwości dokupienia samej koszulki. Koszt pakietu z koszulką to dodatkowe 40 złotych .

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!