Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   W niedzielę zapraszamy na Rodzinne party u Bogusława

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   W niedzielę zapraszamy na Rodzinne party u Bogusława
   deptak (1).jpg
   deptakPARTY_800 (1).png
   deptak (2).jpg
   deptak (3).jpg
   deptak (5).jpg
   deptak (6).jpg
   deptak (7).jpg

   Trwają ostatnie przygotowania do rodzinnego festyny, który już w niedzielę będzie odbywał się na Deptaku Bogusława. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i skorzystania z promocji, jakie przygotują lokale.

   Przed nami pierwsze z tegorocznych wydarzeń pod szyldem „Deptak Bogusława – łączy nas kolor”. Niedzielne wydarzenie będzie dedykowane rodzinom, a w głównej mierze mamom i ich pociechom.

   W ramach Rodzinnego party u Bogusława, mieszkańcy mogą liczyć na mnóstwo atrakcji.

   - Wystartujemy w samo południe - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Na dzieci będą czekały stoiska z balonami, strefa baniek mydlanych, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, wspólne zabawy i animacje, ale także warsztaty cyrkowe, nauka chodzenia na szczudłach oraz mnóstwo aktywności plastyczno-konstruktorskich. W trakcie wydarzenia będzie można przygotować łapacze snów, origami a także kolorowe łańcuchy, które zostaną rozmieszczone na całej przestrzeni.

   A skoro mowa już o aranżacji przestrzeni, to kolorowych flagietek można tam wypatrywać już od dzisiaj. Lada moment pojawią się dodatkowe elementy koloru, ścianki do zdjęć, trawniki i wiele innych.

   Wracając do atrakcji, to rodzice będą mogli skorzystać z porad dietetycznych, dla mam przygotujemy stoisko kosmetyczne, będą także prace rękodzielnicze – wyplatanie makram oraz nauka gry na gitarze. Od 15.00 przez godzinę przy rodzinnej ramce do zdjęć pojawi się profesjonalna pani fotografka, która będzie robić zdjęcia.

   Swój udział w wydarzeniu potwierdziła także część lokali gastronomicznych, które przygotowały specjalne promocje na niedzielę dla odwiedzających. Gdzie warto zajrzeć? Podpowiadamy (lista lokali może ulec jeszcze zmianie):

   Fanaberia – lemoniada dla dzieci;

   Fit & Active 

   pomiar tkanki tłuszczowej od pasa w górę

   Loteria z voucherami + ankiety z darmową analizą składu ciała.

   Jeżeli będą konkursy z nagrodami, możemy dać od siebie kilka voucherów na darmowe usługi w naszym klubie;

   U Freuda – 15 % zniżki na dania w tym dniu;

   Ziemniak i spółka tego dnia rabat na wszystkie zestawy dla dzieci w wysokości -15% od ceny regularnej. Ponadto na najmłodszych będą czekały u nas balony i słodkości;

   Prosto z Beczki – promocja niespodzianka;

   Krowa na Deptaku: Na hasło: "Rodzinne party" do zamówienia 2 burgerów dostaniemy frytki i 2 sosy gratis;

   Mąka.bar: Narysuj pizzę i zostaw ten rysunek (wraz z kontaktem) w lokalu - do rozlosowania wśród uczestników 3 vouchery o wartości: 100,00 zł, 75,00 zł i 50 zł. Konkurs trwa również na naszym instagramie i FB.

   Rodzinne party u Bogusława będzie trwało w godzinach 12.00-18.00.

   Deptak Bogusława jest miejscem, które od lat uznawane jest za jedną z najciekawszych przestrzeni w mieście. Od ubiegłego sezonu Deptak nabiera nowego znaczenia, za sprawą nowych aranżacji i wydarzeń, miejsce to staje się przystankiem pełnym atrakcji dla mieszkańców i turystów w ramach projektu „Deptak Bogusława – łączy nas kolor”. W 2022 ponownie wyjdziemy z kolorem w przestrzeń i zorganizujemy szereg wydarzeń.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!