Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Urząd Miasta wydłuża godziny pracy przed wyborami

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Urząd Miasta wydłuża godziny pracy przed wyborami

   W środę 11 października br. magistrat oraz jego filia na Prawobrzeżu będą dłużej otwarte specjalnie dla interesantów zainteresowanych usługami wyborczymi.

   Urzędnicy będą czekać na mieszkańców wyłącznie w sprawach związanych z wyborami w godz. 15.30 - 18.00. W gmachu przy placu Armii Krajowej będzie działać 7 stanowisk, a w filii na Prawobrzeżu - 3.

   Przy „okienkach” można będzie m.in.: pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania, złożyć wniosek o zmianę miejsca głosowania czy sprawdzić, do którego lokalu trzeba się udać, aby zagłosować.

   Ww. czynności można zrealizować tylko do 12 października br., a na ostatnią chwilę zainteresowanie usługami wyborczymi zawsze jest największe.

   Co ciekawe dotychczas w Szczecinie wydano prawie 4,5 tys. zaświadczeń o prawie do głosowania, a do spisu dopisało się ponad 10 tysięcy osób. To prawie dwukrotnie wyższe wartości niż przy ostatnich wyborach parlamentarnych.

   Zobacz też:

   Darmowa komunikacja miejska w dniu wyborów do Sejmu i Senatu

   Wybory parlamentarne: Transport dla osób z niepełnosprawnością

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!