Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Wybory parlamentarne: Transport dla osób z niepełnosprawnością

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wybory parlamentarne: Transport dla osób z niepełnosprawnością

   15 października, w dniu wyborów parlamentarnych, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie będzie realizował przewóz osób z niepełnosprawnością do komisji wyborczych. Z usługi mogą skorzystać osoby legitymujące się ważnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

   Zapotrzebowanie na transport można zgłaszać w tygodniu poprzedzającym wybory tj. od 9 do 13 października 2023 r. w godzinach 8 - 14 pod numerami telefonów: 91 42 43 555 lub 697 066 240. Pod powyższymi numerami telefonów udzielane będą także wszelkie informacje dotyczące przewozów.

   Osoba z niepełnosprawnością dla której realizowany będzie transport musi mieć ze sobą ważne orzeczenie o niepełnosprawności, które trzeba będzie okazać kierowcy.

   Transport będzie realizowany 15 października 2023 r. (niedziela) w godzinach 9 - 15 w miarę istniejących możliwości przewozowych, wynikających z kolejności przyjmowanych zgłoszeń.

   Zobacz też: Darmowa komunikacja miejska w dniu wyborów do Sejmu i Senatu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!