Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Trwa konferencja „Szczecińskie Standardy zieleni w praktyce” (FOTO)

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Trwa konferencja „Szczecińskie Standardy zieleni w praktyce” (FOTO)
   1.jpg
   2.jpg
   3.jpg
   4.jpg
   5.jpg
   6.jpg
   8.jpg
   9.jpg

   DO 15.30 potrwa konferencja, której głównym tematem jest ochrona drzew w miastach, przede wszystkim w procesach inwestycyjnych.  

   Podczas konferencji pojawią się odpowiedzi na pytania związane z wdrażaniem szczecińskich Standardów zieleni, w tym wiele bardzo praktycznych kwestii. Jak formułować wytyczne  i umowy  do projektów? Jak powinna wyglądać współpraca w zespołach projektowych? Jakie tradycyjne i innowacyjne rozwiązania mogą służyć drzewom? Jak wykorzystać wody opadowe? Jaką rolę pełni inspektor nadzoru dendrologicznego? Jakie problemy pojawiają się na budowie?  W końcu -  na bazie 2-letnich doświadczeń -  jakie zmiany planowane są w procesie wdrażania szczecińskich Standardów zieleni?

   Wydarzenie skierowane jest do  projektantów wszystkich branż, inspektorów nadzoru, pracowników  jednostek samorządów terytorialnych i spółdzielni mieszkaniowych zajmujących się procesem przygotowania i realizacji inwestycji, deweloperów, aktywistów i innych osób zainteresowanych tematyką ochrony zasobów przyrodniczych.

   Organizatorzy konferencji: Urząd Miasta Szczecin, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie oraz Polskie Towarzystwo Dendrologiczne.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!