Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   15°

   Targi Bud-Gryf & Home w marcu w Netto Arenie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Targi Bud-Gryf & Home w marcu w Netto Arenie

   Trwają przygotowania do jubileuszowej, 30. edycji targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie. Odbędą się w dniach 17-19 marca w Netto Arenie. W tych dniach będzie można odwiedzić stoiska wystawców z branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej oraz np. dowiedzieć się, jak w tych trudnych czasach oszczędzić na budowie domu czy remoncie mieszkania.

   Targi Bud-Gryf & Home są doskonałą okazją do tego by zaczerpnąć porad u specjalistów, zapoznać się z ofertami wystawców z całej Polski czy dowiedzieć się, na czym remontując dom czy mieszkanie można oszczędzić.

   Targi to również doskonała okazja dla firm, by poznać i nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Ułatwieniem będzie bezpłatna giełda kooperacyjna, podczas której przedstawiciele środowiska biznesowego będą mogli porozmawiać, wymienić się ofertami, doświadczeniami i pomysłami.

   Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi.

   Po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy tzn. przedsiębiorcy spotkają się zarówno on-line za pośrednictwem platformy, jak i stacjonarnie przy stolikach na targach. Giełda organizowana jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

   Do udziału w naszych targach zapraszamy firmy z branży budowlanej, grzewczej oraz wykończenia i wyposażenia wnętrz – zostały jeszcze wolne stoiska targowe. 

    

   Program targów BUD-GRYF & HOME 2023 w pigułce:

   Prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych

   Dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań

   Nowinki branżowe

   Giełda kooperacyjna

   XIV Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“

   Porady ekspertów, architektów, praktyków

   Wystawy, konkursy, warsztaty


   Więcej na: 
   https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bud-gryf-home-2023/informacje-o-wydarzen 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!