Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Szczeciński Budżet Obywatelski: Sprzęt dla TOZ-u poszukiwany

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Szczeciński Budżet Obywatelski: Sprzęt dla TOZ-u poszukiwany

   Miasto po raz kolejny poszukuje dostawców sprzętu dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

   Lista sprzętów i urządzeń, która ma trafić do TOZ-u jest naprawdę imponująca i liczy prawie 90 pozycji. Znajdują się na niej m.in.: weterynaryjny monitor parametrów życiowych, mikroskop biologiczny, aparat do biochemii, weterynaryjny analizator do hematologii, stół chirurgiczny hydrauliczny, a także wiele mniejszych artykułów weterynaryjnych, jak klatki, smycze oraz transportery.

   - Aby zwiększyć zainteresowanie przetargiem i ułatwić udział większej liczbie firm, przedmiot zamówienia został podzielony aż na 16 części, które obejmują przedmioty z różnych grup, np. analizatory, sprzęt zabiegowy, sprzęt stomatologiczny, narzędzia chirurgiczne, meble do gabinetu, akcesoria do łapania zwierząt, klatki, smycze i obroże czy akcesoria do strzyżenia - mówi Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. - Każdy z oferentów może złożyć swoją ofertę w wybranych częściach, nawet tylko jednej.

   Przypomnijmy, że w maju do przychodni TOZ-u trafił już aparat USG, stanowiący część wyposażenia wskazanego w projekcie SBO. Niestety, w poprzednich przetargach nie było chętnych na dostarczenie pozostałego sprzętu.

   Ostateczny termin składania ofert na platformie e-Zamówienia to 22 listopada, godz. 9.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!