Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Szczeciński Budżet Obywatelski 2023: Startujemy!

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Wydarzenia, działania, małe i duże inwestycje, dla mieszkańców dzielnicy i całego miasta. Rozpoczął się nabór projektów Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy.

   Na zgłoszenie swoich pomysłów mieszkańcy mają czas do 30 czerwca do godz. 15.30.

   Przypominamy. Do zagospodarowania jest ponad 17 milionów. Wystarczy mieć pomysł na inwestycje lub działanie w obszarze lokalnym lub ogólnomiejskim, zebrać minimalną liczbę 10 podpisów na liście poparcia i w podanym terminie zgłosić swój wniosek do magistratu. Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji.

   Tegoroczna pula na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego to 17 520 000 zł.

   Projekty mogą być:

   •     ogólnomiejskie – takie, z których będą mogli korzystać mieszkańcy więcej niż jednej dzielnicy, na które przeznaczono 30% środków.
   •     lokalne - na które przeznaczono 70% środków.

        Podział środków został rozdysponowany pomiędzy 22 obszary lokalne.

   Wnioski można składać do 30 czerwca 2022 r. (do godz. 15.30) drogą ELEKTRONICZNĄ, logując się na stronie www.sbo.szczecin.eu, lub tradycyjnie poprzez wypełnienie papierowego  formularza zgłoszeniowego i złożenie go w siedzibie lub filii Urzędu Miasta.

   Wszelkie informacje na temat SBO oraz tegorocznych działań w ramach Akademii będą opublikowane na stronie www.sbo.szczecin.eu.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!